Yamaha FZ1 N (2006)

Vlastník Wladimir47
Vloženo 8.5.2021
Aktualizováno 21.9.2021

Yamaha FZ1N, podvozek i motor s R1, skvěle ovladatelná, hodně výkonná, v nízkých otáčkách klidná, ve vysokých- peklo.

Motorka koupena od FIRMA:Petr Čech - TMS Power Moto (Zlín) - Perfektní domluva, profesionální přístup, poprvé jsem kupoval a přepisoval motorku, ale se vším mi poradili.

Aprilia RSV 1000: důvod neuveden
Suzuki SV 1000: důvod neuveden
Kawasaki ZX-9R Ninja: důvod neuveden
Cagiva Raptor 1000: důvod neuveden

První dojmy - Jak jsem na ní sedl, tak mi hned padla do ruk, překvapilo mě ovládání, do zatáčky jde skoro sama. Předtím jsem zkoušel řídit samé dvouválce a tak jsem si říkal, jak se bude řídit a mile mě překvapila, v nízkých otáčkách je to klidná motorka na kochání atd., ale když ji člověk začne točit tak to je brutalita i když zatím se s ní zžívám a jezdím spíš tak na pohodu, přece jen, člověk se chce vrátit domů.

Motorku bych doporučil pro - Je vhodná na cestování, na pohodové ježdění i sportovní jízdu. Takový bych řekl silniční univerzál, ale každopádně patří jen do rukou už zkušenějšího jezdce, protože těch koní je tam hodně.

Doplňky na motorce - Zalamovací páčky M-Style, Cafe racek řídítka, LED blinkry ve stylu Audi od M-Style, Laděný výfuk ST-Tech s mezisvodem.

Dá se na ní cestovat, v nízkých otáčkách je to anděl a ve vysokých anděl. Je na ní poznat že ma srdce z R1. I když je docela tvrdý podvozek, ale to si myslím spíš musím nastavit. Akorát trochu cuká při přechodu z otevřeného plynu na uzavřený, ale zas jak kdy, občas se mi daří jezdit bez cukání, takže asi bude stačit se sžít s plynem.

PYTEL1
PYTEL1 napsal 26.05.21 v 10:10 10b.