BMW R 1250 GS (2020)

Vlastník Mavist
Vloženo 7.5.2021
Aktualizováno 7.5.2021

Motorka, která je vhodná na delší cesty. Je pohodlná a hlavně přesně dělá to, co od ní očekáváte.

Motorka koupena od renocar_bmw (Brno-Slatina)

První dojmy - První dojmy jsou úžasné. Neuvěřitelně pohodlná, rychlá, Každá chvilka na ní je velká svoboda. Musíte k ní přistupovat hodně s respektem nebo se Vám lehce stanne, že skončíte tam, kde nechcete.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny, kteří rádi cestují ať už po silnici nebo po nepevňěných vestách.

Doplňky na motorce - Ochraný rám, ochrana kardanu, mlhové světla, rozšíření bočního stojanu, navigace, 3x kufr

tuto motorku jsem zvažoval mnoho let. Přesvěčily mě názory ostatních motorkářů, kteří už vlastní tento skvost mezi motorkáři.Motor táhne ihned od spodních otáček a díky posuvné vačkové hřídely, šlape i ve vysokých otáčkách.Podvozek vás poslouchá na slovo a dokáže napravit i některý vaše drobné chyby. Rychlořazení funguje dobře, jak nahoru, tak i dolů. Režimy fungují výborně. Celkově je to motorka takřka na všechny povrchy. Hlavně delší cesty.

Freeman
Freeman napsal 14.05.21 v 15:56

Super volba "sousede"
Mám přesně stejný style a za mě, jeden z nejlepších. Ale nechci se někoho dotknout a navíc to z mé strany nezní moc nestranně :)
Tak spoustu pohodových kilometrů v sedle a třeba někdy na cestě ahoj

dragsterrr
dragsterrr napsal 07.05.21 v 21:38 10b.