Honda CRF1000L Africa Twin (2019)

Vlastník h.celler
Vloženo 6.5.2021
Aktualizováno 31.7.2022

Africa v automatu je dle mého to nej na čem se dá jezdit. Je to jednoduše dycky Africa Twin.

Motorka koupena od FIRMA:Harness (Uhříněves)

Suzuki DL 1050 V-Strom XT: Krásná motorka jen to nebylo to vau.

První dojmy - Mokré trencle a respekt z výšky stroje. Obava přešla namontováním padacích rámů a už jen mokré trencle. Na řeči že automat? Když nezkusíš tak nevíš. Chce to aspoň 100 km a i na štěrku. Lepší než sex. Ten trvá chvilku, jízda i 10 hodin deně.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého kdo po ní toužíl a touží jako já. Píčus co hledá jen chyby není. Ten ať si koupí GS a chlastá na benzínce kafe. Je to jen GS provokace. GS super stroj jen cenově úplně jinde.

Doplňky na motorce - Padací rám, sada kufrů, hlavní stojan. Vše od SW motech

Motorku jsem koupil z důvodu že Strom 1000 už začínal být dost použitý a motorka nebyla dost cool. Nic proti nikomu, ale je to mrcha nízká.
K 06.5.2021 najeto 6000km a naprostá paráda. Prvních pár km mi dělal problém automat. Stačila cesta na Šumavu a už nechci motorku bez automatu. Otevírá to další prostor cestování na motorce. Nepatřím mezi kolínkáře a mezi démony co jedou dakar jako před jezdci. Myslím že na štěrkové, lesní, polní, písečné cesty je to motorka. Mašina stála dost peněz a jezdit po stezkách kde lezou kozy a ovce nehodlám. Prachy netisknu a přenechám obchodníkům s řepkou.
Cestování v jednom a i ve dvou je naprosto optimální. Pokud nesedí vzadu Halina jede se parádně. Nejdelší cesta zatím byla do pšonska bo kovid. Doufám že letos 2021 se dostanem s bandou do Rumunska. Jak říkám je ůplně jedno jaká je motorka, ale záleží na tom kdo jí šéfuje.
Africu můžu doporučit každému kdo chce zažít svobodu a neřešit povrch cesty.

h.celler
h.celler napsal 18.04.22 v 21:29

Kámo koukni na youtub. Najdeš mě tam
Jan Celler
Rumunsko a tak boží motorka

uroboroskojiro
uroboroskojiro napsal 18.04.22 v 07:29 10b.

Červená Honda v automatu-absolutní top

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 10.05.21 v 08:44 10b.

super

trafika
trafika napsal 09.05.21 v 20:10 10b.

mám to úplně stejně,taky jsem měl naceněný V strom 1050XT ale Afrika se mí prostě líbí víc...

h.celler
h.celler napsal 08.05.21 v 07:36

Na GS to byla jen GS provokace nic jiného.