Kawasaki Versys 1000 (2020)

Vlastník Lucem
Vloženo 4.5.2021
Aktualizováno 6.5.2021

Vyspělý stroj, který umí dát jistotu, zároveň umí být i divočejší šelmou. Zvládá vysoko s přehledem CZ cesty.

Motorka koupena od FIRMA:K2 moto (Braník)

KTM 1290 Super Adventure: Cena a zbytečně moc koní navic
Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Spo: Byl jsem domluvenej na projíždce. Ale po svezení na Versysovi už jsem nic zkoušet nechtěl

První dojmy - Šlo o zcela nový kus. Zpočátku jsem si říkal, že mám pocit jakobych seděl na něčem, co nemá ty správný koule, nejsou tam ty opravdový emoce. Jenže něco mi říkalo, že ta mašina a já jsme zajedno. A s jídlem roste chuť...v tomto případě velmi.

Motorku bych doporučil pro - Dlouhé cesty, pro pohodlí, jistotu. Kdo chce mít pod sebou pořádně kus motorky.

Doplňky na motorce - Přikoupeny originál kufry. Pohoda na integralku. Jeden klíč na všechno..

Skvělé ovladatelná. Koupena verze SE, kde se dá nastavit spousty různých funkci a jízdních režimu. Ovládání dokonce přes telefon. Perfektní štít, který skutečně chrání. Brzdy odpovídají velikosti a váze motorky ( 257kg). Je to klasický cesták, žádný enduro. Menší nezpevněný cesty zvládne. Elektronický plyn škube, není to 100%, ale motorka má teprve 3800Km. Možná se to zlepší. Každopádně je to super, když potřebuju rychle řadit. Hodnotím to nicméně jako jezdec, který s tím nikdy předtím neměl zkušenost. Mohutný sedlo pro dva stvořeno na dlouhé cesty. Určitě odlišení od konkurence. Motorka má unikát i v tom, že se drobné odřeniny laku na slunci po několika hodinách samoopraví ( no neber to ) . Naprosto skvělý přisvětlovani do zatáček. Ty dva mega kusy světel jsou nejen efektní, ale i efektivní. Zdroj světla je v noci krásně rozlitý a dobře svítí i ve dne. Motorka se buď líbí nebo ne. Má specifický design, je to o emocich. Má charisma. Umí být taková, jako ji její pan chce. Na pohodu, ale i s decentní dávkou agrese. Skvěly stroj pro ty, co chtějí cestovat dlouhé km, na pohodu do práce, projet se ve dvou, zablbnout si. Držet v ruce kus motorky, užívat si pohodu i svobodu, kochat se nebo to nakopnout a otáčky na displeji poslat hodně vysoko. Maximální univerzál.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 10.05.21 v 08:45 10b.

super

Juraj22
Juraj22 napsal 07.05.21 v 06:38 10b.

Krásná mašina, tak ať to jezdí a hlavně kolama dolů

marin35
marin35 napsal 06.05.21 v 19:13 10b.

ty joo, ta je fakt super, jsem jí taky okukoval, ale nakonec jsem šel do Deserta- trochu víc na lehký terén. nicméně jednoznačně za 10

vopák
vopák napsal 06.05.21 v 18:47 10b.

Parádní kawina..užívej

Lucem