Yamaha FZ1 Fazer (2009)

Vlastník Bobbr13
Vloženo 4.5.2021
Aktualizováno 4.5.2021

Láska na první pohled, baví mě designem, zvukem, silou, prostě ho zbožňuju.

Yamaha FZS 1000 Fazer: důvod neuveden
Honda VTR 1000F Firestorm: důvod neuveden
Suzuki SV 1000S: důvod neuveden

První dojmy - Naprosto dokonale mi padl do ruky, trochu jsem se bál, jestli na něj nebudu moc velký (191cm). Posed mě ale velice mile překvapil a od první chvilky jsem na něm jako doma.

Doplňky na motorce -
Instalován inovovaný rotor alternátoru se zakrytými magnety. Zakoupen nový originální z polska, o 1/3 levnější než u nás.

Sedla Rutan

Dlouho jsem se rozhodoval co pořídit, věděl jsem, že chci polokapotáž, ale nechtěl jsem investovat moc. No nakonec jsem koupil za dvojnásobek původně zvažované investice. Bike je po prvním majiteli, nájezd při koupi cca 36tkm. Pán se zdál být pečlivý. Zatím nelituji a fazeříka si maximálně užívám.

Je to verze s ABS, v modré barvě, což jsem si přál. Kola jsem nechal nalakovat do fluo žluté plus fluo polep. Obutí Pirelli Diablo Rosso III. Olej Motorex. KN vzduchový filtr, carbonová koncovka Akrapovic, ukazatel zařazené rychlosti, páčky z Ali, větrný štítek z Ali, přešitá sedla od Rutanu. Do budoucna přemýšlím o quickshifteru.

CING
CING napsal 09.01.24 v 13:54 10b.

Ahoj, sháním rotor na FZ1 a ty jsi psal že jsi sehnal z PL za lepší cenu. Bylo by možno odkaz na rotor? Děkuji
S pozdravem Jan Cingr tel.724138840

Fugas_Jarin
Fugas_Jarin napsal 05.05.21 v 16:33 10b.

Máš jí pěkně vymazlenou

Paulano
Paulano napsal 05.05.21 v 07:18 10b.

Bezva stroj a navíc vypadá fakt skvěle!