Zontes 310 Road (2020)

Vlastník dolom
Vloženo 4.5.2021
Aktualizováno 4.5.2021

Příjemná motorka nižší střední kubatury.Dobře ovladatelná ,pěkně dílensky provedená.Má spoustu elektronických vychytávek.

Motorka koupena od FIRMA:ALEX MOTORS (Rapotín)

První dojmy - Po letech jsem se dokopal dodělat si velké A.Nechtěl jsem rovnou do velké motorky a doposud jsem jezdil maximálně nakitované skůtry a podobné stroje.

Motorku bych doporučil pro - Vhodné pro lidi co nechtějí nic děsivého,nevadí jim jezdit podle předpisů a ocení novou motorku.

Hledal jsem motorku na rozježdění.Doba Covidová stejně neumožňuje nějaké veliké tripy a pro takové to vyvětrání hlavy naprosto dostačující.Oceňuji dobrou ergonomii,velice pěkné dílenské zpracování na Čínu. Kompletní led osvětlení ,bezklíčkové startování.Jedná se sice zatím o ne o zas tak zavedenou značku,ale světové recenze na netu jsou myslím dosti dobré.

eibenberger
eibenberger napsal 09.07.21 v 19:14 10b.

Bral bych T, ale moc líbí. Jak je to s dostupností ND? Jaká je zkušenost s Alex Motors?

Fugas_Jarin
Fugas_Jarin napsal 05.05.21 v 16:35 10b.

Taky jsem na ní něco nalítal a je to super stroj :) přesně jak píšeš na jízdu podle předpisů je skvělá, občas dokáže i vystřčit růžky, ať to jezdí a kolama dolů

Juraj22
Juraj22 napsal 04.05.21 v 19:06 10b.

Vypadá opravdu nádherně, tak ať to jezdí a hlavně kolama dolů