PROFIL MOTORKY

Suzuki VL 1500 Intruder (2003)

Aktivní Profil uživatele

Vlastník GeoStar001
Vloženo 4.5.2021
Aktualizováno 4.5.2021
Zobrazeno 378x
HODNOCENÍ PROFILU OD 4 UŽIVATELŮ
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 10

Popis motorky


Intruder mě hned na první dobrou okouzlil, krásná klasická motorka, plno chromu a už jsem se viděl, jak pluju po silnici.
300 kilo, pěkná váha... s tím krouťákem úplně v pohodě...

Výška jezdce: 184 cm

První dojmy - Rozhodl jsem se, že budu jezdit na motorce, skoro na stará kolena. Nikdy jsem nejezdil ani na Babetě... Měl jsem začít nějakou malou motorkou, vůbec... jsem hrdina, půjdu rovnou do velkého řidičáku. V autoškole výuka a testy v pohodě a přišly jízdy... Ty jsi ještě nikdy nejezdil... cože...ale ty to dáš... No jezdil jsem v autoškole na Fazeru, fajn motorka, tyjo ale ty osmičky mi daly... Tak na čem tedy budu jezdit, co si koupím... ? První úvahy padly na Transalpa, nebo něco co na začátek zvládnu. Úplnou náhodou jsem přišel k možnosti koupit za pěknou cenu tohohle krasavce. Ale zvládnu ho, 300 kilo, krouťák 114Nm, úplně jiný styl jízdy... Ale co, stejně ještě žádný styl nemám... :) Nejdřív velký respekt k tak velké a těžké motorce a potom... respekt zůstal,... ale přišlo nadšení. Krásně sedí na silnici, nikdo ji nepřehlédne a člověk může přestat myslet na tuhle divnou dobu a jen si užívat jízdy... Jen žena říkala, nene, já na to nikdy s tebou nevlezu.. Pak přišla změna, prý... ale to potřebuju nový věci na sebe... :) Vždyť to asi znáte, taková klasika...

Motorku bych doporučil pro - Rozhodně je to motorka pro chlapy a to spíše pořádný chlapy, fakt je těžká a silná. Na pohodové ježdění skoro kamkoliv, ale mimo terén.. Ale ženská na zadní sedlo je určitě fajn... :)

Doplňky na motorce -

Recenze

Intruder je krásná motorka.

Mohutné chromování motoru, velikánská (falešná) nádrž s budíky, kožené brašny a plexi z něj dělají opravdu mohutný stroj, který každého donutí se otočit.
A pak ten zvuk, parádní brumlák, který mě fakt baví..

Zatím jsem s ním najezdil docela málo, ale mé pocity jsou zatím převážně pozitivní...

Cruiser má těžiště hodně nízko, takže výborně sedí. Překvapil mě i podvozek a odpružení, na tak těžkou motorku v pohodě plave i přes občasné nerovnosti na okreskách a v pohodě to dává.
Je to fakt váha, takže otáčení a couvání je s ním docela fuška. NENÍ TO MOTORKA PRO HOLKY. To jako fakt. Maximálně jako baťůžek.
Neumím si představit, že bych intrudera sám musel zvedat, to asi jen jeřábem...
S tím souvisí i výkon, 50kW, ale hlavně krouťák 114Nm je úplně v pohodě. A tahá úplně odzdola...
Naopak si moc nemyslím, že je to stroj na extra rychlé ježdění, do cca 130 km/h dobrý, ale pak už jsou hodně cítit vibrace. Ne že by to neuměl, ale prostě je to stroj na kochání...

Brzdy jsou ok, vzadu kotouč, vepředu dva, zvládají dobře, ale když měl předchůdce, tuším do 2001, jen jeden kotouč vepředu... To bych fakt asi nechtěl...

Trochu jsem se bál, že nebude moc ovladatelný vzhledem k váze a rozměrům, ale je absolutně v pohodě... Dokonce když jsem ho kupoval, byl se mnou vyzkoušet můj švagr, který má upraveného Dragstara 1100 a byl překvapený ovladatelností..

Baví mě na něm také sedlo, připadám si na něm jako bych seděl v křesle..., nebo na koni, je možná i tak velké. Pro spolujezdce to samé a ten má ještě opěradlo.
Sedí se na něm v pohodě, vzpřímeně a nic nebolí.
Byl jsem docela překvapený, (a trochu jsem se bál jezdit ve dvou), že když jsem vyvezl ženu jako spolujezdce, skoro jsem to nepoznal. Stabilita beze změny, výkonu to neubralo..
Kufry mám kožené, obrovské a tak se bude parádně cestovat. dokonce tam mám i dvě kožené rolky na dvě lahvinky vína, uplný sen... :)

Zatím jsem nic řešit nemusel, Introš jezdí bez poruch a problémů, tak snad to vydrží.
Spotřebu odhaduji na cca 5-6 litrů, zatím jsem netestoval..

Co mi trochu chybí, je otáčkoměr a ukazatel zařazené rychlosti. Samozřejmě že si zvyknu a naučím, ale zatím je pro mě někdy těžké odhadnout, co mám zařazeno, hlavně 4-5.. A jestli to správně točím...

Na intruderu mám plno kožených brašen a velké plexi, včetně dvou malých na kolena.

Nejnovější komentáře

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
žižala.
žižala. napsal 05.05.21 v 20:05 10b.

Supr kousek.

pkkaca
pkkaca napsal 05.05.21 v 08:09 10b.

Paráda

Čadil
Čadil napsal 04.05.21 v 17:23 10b.

Guga
Guga napsal 04.05.21 v 17:21 10b.

Určitě dobrá volba

Více komentářůTOPlist