Kawasaki VN 800 (2001)

Vlastník Vox1976
Vloženo 2.5.2021
Aktualizováno 3.5.2021

Nádherný stroj, klasický design, nevím co bych dodal.

První dojmy - S ohledem na to, že jsem na tento motocykl sedl 25 let poté, co jsem na motorce jezdil nalosledy, tak jsem měl ze stroje velký respekt. Naštěstí je motorka dobře ovladatelná a po prvních 150 km už se na ní cítím podstatně lépe než při první jízdě a nyní si jízdu už užívám.

Motorku bych doporučil pro - Tomu, kdo začíná (nebo znovu začíná po dlouhé době), jelikož motorka je relativně dobře ovladatelná a přesto, že má obsah pod litr, tak má dostatečný výkon (alespoň mne zatím stačí).

Doplňky na motorce - Nic. Pouze opěrka spolujezdce. Jinak je motorka v originálním stavu.

V 17-ti letech jsem vlastnil Jawu 250 upravenou na "choppera" vlastními úpravami. Na té jsem jezdil necelé 2 roky. Pak ještě cca rok na Jawa 350. Toť vše. Nepovažuji se za zkušeného jezdce a hlavně ... přes 25 let jsem na motorce neseděl. Chopper nebo cruiser byl můj klukovský sen a přišla konečně doba, kdy je na čase si začít sny plnit.
Každopádně Vulcana mám krátce na to, abych ho mohl objektivně hodnotit.

Kral111
Kral111 napsal 05.04.23 v 18:30 10b.

Čau, pěknej stroj, v pátek jedu pro tu stejnou i barevně jen bez opěrky? tak ať nám to jezdí..

žižala.
žižala. napsal 05.05.21 v 20:08 10b.

Parádní kousek.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 04.05.21 v 11:28 10b.

hezký kousek, teď to chce už jenom jezdit,jezdit a ještě jednou jezdit .

pkkaca
pkkaca napsal 04.05.21 v 01:22 10b.

Nádhera

fery251
fery251 napsal 03.05.21 v 11:52 10b.

Krásnej kusek v originálním stavu Tak ať ti dělá jenom radost