Suzuki GSX 750 (1999)

Vlastník bubaris
Vloženo 2.5.2021
Aktualizováno 20.1.2024

Vloženo: 29.08.2021, Uskutečněno: 29.08.2021, Zhlédnuto: 18x, Firma: FIRMA:MotoZem (Dobrá)

Přilba je dá se říct jedna z nejdůležitějších doplňků motocyklisty. Proto jsem při výběru nové přilby vybíral velmi pečlivě.
Co moje přilba musela splňovat?
*Rozhodně vyklápěcí. Nosím brýle a u předchozí přilby se mi tento systém osvědčil. Vím o nevýhodách, nicméně jsem se snažil vhodným výběrem modelu tyto nevýhody potlačit.
*Reflexní barva - tedy žlutá nebo světle zelená. Bílou jsem nechtěl
*Sluneční štítek
*Pinlock
*Cirkulace vzduchu a odvětrávání

Bylo jasné co, teď kde. Motozem? Jdu do toho

Nejdřív jsem objednal přilbu MT Helmets MT Atom Divergence fluo žlutá, řádně jsem si ji vyzkoušel, zdálo se, že bude sedět, ale přece jen něco mi říkalo, že mi nebude vyhovovat.
Sedl jsem opět k webu z Dobré a druhou dobrou jsem vybral HJC C91 fluo žlutá a ta na ten můj kokos sedla jak prdel na hrnec . Mám ji po celou dobu co jsme s gejšou a není slova nespokojenosti.

Ano, nevýhoda výklopek je vyšší větný hluk. Nicméně u mně je to daň za brýle, do integrálek se s nimi nedostanu, všechny mně tlačí a otevřená přilby typu caferacer nepřipadá v úvahu - BEZPEČNOST PŘEDEVŠÍM

• Fotr na tripu

Dneska jsem velitelsky rozhodl, ze se jede. Kde je cíl, tam je cesta a naopak. Takže připravit stroj a sebe před jízdou, upřesnit si aspoň čas návratu - srnkám hopsajícím přes cestu dobrou noc nebo rano dávat nehodlám.

Vloženo: 21.05.2023
    Uskutečněno: 21.05.2023
  • Tak nějak tam a zpět

Dneska jsem vlastně ani neměl v plánu vyjet, nicméně touha byla silnější a řekl jsem si, že dám takovou malou "kominickou". Nakonec jsem dal jen necelých 30, neboť mně chytil přicházející déšť a tak jsem valil domů. Spo

Vloženo: 14.05.2023
    Uskutečněno: 14.05.2023
  • Nové obutí

Nadešel čas na výměnu obutí. Nové papuče jsem volil podle metody "nejlepší poměr užitná hodnota vs. cena". Metzeler Roadtec Z6 Zvýraznění snad přidá na stabilitě, bezpečnosti a aspoň 5kW výkonu

Typ: Údržba
    Vloženo: 25.03.2023