Yamaha YZF 750 (1995)

Vlastník Ferenc
Vloženo 29.4.2021
Aktualizováno 29.4.2021

po 28 letech jsme se opět setkali, krása. krása..

První dojmy - ujeto jen pár km, ale celou dobu jsem se musel jen smát do helmy

Motorku bych doporučil pro - pro ty kteří dokáží ocenit krásu 90 let

Doplňky na motorce - žádné a ani nebudou

O této krasavici jsem již snil hoodně dlouho, úplně si vzpomínám jak jsem ji jako teenager u bratrance obsedával, kroutil plynem a představoval si... a těd po 28 letech ji mám doma.
Již delší čas jsem hledal nějaký youngtimer s kapotami, ze začátku 90 let, kdy tuto dobu já osobně považuji za za zlatý věk japonských motorek. Motorku jsem sháněl delší čas, jak zde tak v NDR, ale nedařilo se. Požadoval jsem jen ten nejlepší stav, protože shánět a dodělávat to není na mne. Pak zahrála role náhody, kdy mne kamarád pomohl v rozhoupání, a já oslovil zde místního člena a po půl roce u mne zaparkovala v garáži.

Stále se na tu nádheru nemohu vynadívat!

Maršal_Malinovskij
Maršal_Malinovskij napsal 06.05.21 v 11:59 10b.

Krásná mašina

Mann
Mann napsal 02.05.21 v 15:24 10b.

WOW nebo jak se to píše. Prostě krásný stroj

Hříbek
Hříbek napsal 01.05.21 v 07:55 10b.

Nádhera

nahllowSKY
nahllowSKY napsal 01.05.21 v 04:36 10b.

Kdysi před 25-ti léty to byla pro mě jedna z alternativ.Nakonec tenkrát zvítězil Fajr Blejt.Pěkný kousek.

ScottRussell
ScottRussell napsal 30.04.21 v 22:17 10b.

Jako bývalý majitel ZXR H1 mám pro tuhle krasavici velké pochopení Vypadá neskutečně dobře, krásnej stav YZF 750R jsem měl také, ale byla to klasická ludra poslepovaná a posvařovaná ve stylu dovozu roku 2005. Nicméně i tak měla svoje charisma a tenhle kus je opravdu krásnej. Dobrá volba