BMW R 1200 R (2006)

Vlastník Brat_Mike
Vloženo 28.4.2021
Aktualizováno 28.4.2021

Ke "kafíčku" si určitě cestu zas někdy najdu, ale bylo třeba jít dál a tak šla moje káwa o dům dál.

První dojmy - První dojem byl, že je to hodnej stroj, ale nadruhou stranu, ono se nezdá že to jede, (díky vpřímené pozici), ale ono to jede dostatečně. Trochu si zvykám na neomalenost BMW a ucukaný kardan, ale krásně se jezdí, i ve dvou a díky boxeru se klopí někdy až moc snadno.. zatím se poznáváme. Ani jsem nijak neprahnul po BMW, objevila se možnost a bylo vymalováno.

Motorku bych doporučil pro - Pro úplnýho začátečníka asi ne, pro úplný trpaslíky taky ne, ale provšechny ostatní, kterým imponuje, určitě. Je hodná, když nejsi uplnej bezmozek.

Doplňky na motorce - Mám padáky, origo boční kufry, kupuju plotnu a bude top case.. vše s vrtulí samozřejmě.

Koupil jsem motorku na podzim 2020, chtěl jsem něco dospělejšího a taky jsem se chtěl řidičsky posunout a příložitostně se podívat ve dvou za komín.
Moje první "velká" motorka byla kawa W650, kterou jsem koupil jako započatou stavbu a myslím, že se nakonec povedla. Ale bylo třeba jít dál a tak šla moje káwa o dům dál. Ke "kafíčku" si asi cestu zas nějak najdu..časem
Zamáčknout slzu a zpět k BMW, já si teprve zvykám, koupil jsem jí na podzim a ještě jsem stihnul jeden pořádný výlet ve dvou. Moje motorka má snížené sedlo, na kterém sklouzávám k nádrži a jezdeckou pozici cítím uplně vzadu u schůdku, to budu řešit určitě.. Jinak oproti japonci s řetězem jsem měl dost jiná očekávání, bawora nesmíš poslouchat mi každý říká a něco na tom bude.
Možná časem vyměním výfuk, ale to mě tlačí nejmíň.
Vzhledem ke své výšce, možná trochu snížim řidítka, to pořeším až bude sedlo. Jinak celkový dojem se postupně zlepšuje, tím jak si zvykám, každopádně nejvíc mě na ní berou technologie. Není krásná na první pohled, ale až na ten druhej a ty si řikáš, jak to maj ty kluci německý zajímavě vyřešený.
Tedˇ abych odpověděl na otázky..
Motor táhne dostatečně, nejsem závodník, tahám za to, jasně, ale s rozumem a sportovně se svezeš i ve dvou.
Spolujezdec si pochvaluje, jediný co nemám, jsou madla spolujezdce, samostatný, jsem je nikde neviděl až od vyšších ročníků, takže kupuju nový držáky bočních kufrů v sadě i s plotnou na top case. Tam jsou madla integrovaný v držácích.
Na denní jízdu po městě to moc není, jako dá se, jasně že jo, ale doma je na okreskách.. Z mýho pohledu je motorka o zatáčkách a ne jet 300 rovně a tady já si to užiju.
PS ještě jedna drobnost, okamžitě jsem sundal ten mini štítek z motorky, hrne všechen vzduch přímo na hlavu.. co jsem se bavil s předchozím majitelem, tak jich pár vyzkoušel a nakonec ho taky odmontoval..konec konců, je to naháč, tak se s tím smiř ne :)

tomcruise77
tomcruise77 napsal 05.05.21 v 04:54 10b.

DejvGSR
DejvGSR napsal 29.04.21 v 08:35 10b.

Pěkná a technicky vyzrálá motorka.

PremaE34
PremaE34 napsal 28.04.21 v 19:10 10b.

Ať slouží bez nehod.

Pupi04
Pupi04 napsal 28.04.21 v 16:18 10b.

Tak ať ti to jezdí vždy jen pro potěchu a kolama dolu

lonza
lonza napsal 28.04.21 v 15:23 10b.

Pěkná motka.. .a budeš spokojený ,jo,určitě