Yamaha XV 535 Virago (1997)

Vlastník masta7
Vloženo 27.4.2021
Aktualizováno 10.4.2024

Yamaha XV 535 Virago DX. "Live to Ride" co dodat...

Motorka koupena od FIRMA:Iron Moto (Uherské Hradiště)

První dojmy - Splnila to, co jsem od ní čekal, pohodová, lehce ovladatelná motorka na klidnou kochací jízdu. Překvapila mě její ovladatelnost, jak lehce se sní manipuluje, jak na místě, tak i za jízdy. Na živo byla menší, než působila na fotkách, ale na mou výšku 175 cm je akorát.

Motorku bych doporučil pro - Začátečníci, ženy, menší postavy.

Doplňky na motorce - Sada doplňků Live to ride - ledvinky, krytky na předních tlumičích, víčko nádobky brzdové kapaliny, kryt řídítek, rukojeti, krytky blinkrů a zadního světla, kšilt předního světla. Opěrka spolujezdce, podpěry brašen. Padací rám

Virago jsem si vybral jednoduše proto, že se mi líbila. Hledal jsem pohodovou motorku na klidnou, kochací jízdu a přesně to Virago 535 splňuje.
Jízda na ní je opravdu pohodová a bezstarostná díky snadné ovladatelnosti, řazení je přesné, brzdy dostatečné (váží cca 195 kg+ 75 kg já). Je schopná se rozvášnit i na 150 km/h ale na to není určená, nejlíp jí i mě je kolem 80-90 km/h. Líbí se mi jednoduchá konstrukce motoru, díky níž si s většinou údržby a oprav poradí zručnější kutil doma. Nespornou výhodou je bezúdržbový kardan, pouze měníte olej.
Slabin moc nemá, zmíním absenci kontrolky paliva, řeším denním počítadlem na tachometru a žádný úložný prostor, např. na lékárničku, to vyřeší brašny.
Už máme najeto cca 3000 km i ve dvou s dcerou (50kg) a spotřeba krásných 4,7l/100km.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 10.04.24 v 21:11 10b.

na začátek dobrá volba .
Časem asi nejedeš na plnotučnější , ale žádnej spěch .
Užívej a pohodu v sedle .

žižala.
žižala. napsal 29.04.21 v 16:17 10b.

Dobrá volba.

Čadil
Čadil napsal 29.04.21 v 15:18 10b.

Paulano
Paulano napsal 28.04.21 v 07:11 10b.