Suzuki DL 650 V-Strom (2021)

Vlastník Martin1980
Vloženo 27.4.2021
Aktualizováno 4.5.2021

Dlouho vybíraná motorka a myslím, že jsem vybral dobře.

Motorka koupena od FIRMA:M.C.F. cz (Slušovice) - Perfektní přístup prodejce. Dobrá komunikace, na čem jsme se domluvili, tak to platilo.

Honda XL 1000V Varadero: Chci jezdit jen minimálně po dálnicích a na to mi přijde moc velká a těžká
Suzuki DL 1000 V-Strom: Dtto Honda Varadero
Honda XL 650V Transalp: Malý výkon.
Honda NC 750X: Malé zádní sedadlo - manželku tam i s bagáží nenacpu.

První dojmy - Na první pohled vypadá velká a těžká, ale po nasednutí a rozjezdu se tohle všechno ztratí. Motorka sedí na cestě jak přibitá a náklony v zatáčkách - tak to je vyloženě radost.

Motorku bych doporučil pro - V motorce se najdou prakticky všichni, jak začátečníci, tak i už vyježdění jezdci. Je to prostě VStrom

Doplňky na motorce - Kupoval jsem ji ve výbavě Shad Adventure, což je hlavní kufr Shad 48 litrů na 2 přilby, 2 boční 36 litrové, vyhřívané hefty, zásuvka, padáky PUIG, hlavní stojan, kryt motoru, blastry. Mnou navíc zakoupeno rozšíření bočního stojánku a držák navigace s držákem telefonu RAM. Vše od firmy Marselus.

Prošel jsem si klasickou cestou mladého motorkáře. V 15 letech Jawa 21, po vojně Jawa 350/639, kterou jsem měl 14 let. Potom přišly děti a motorka šla před 6 lety z domu. Po pár letech mi to začalo chybět a tak jsem pročítal různá fóra a zkušenosti a nakonec jsem koupil novou v MCF Slušovice.
S motorkou jsem zatím najel z prodejny a okolo domu jen něco pře 100 km, ale splňuje přesně moje požadavky. Je rychlá, dobře ovladatelná. Spolujezdec má hodně místa a prakticky o něm nevím.

Melia
Melia napsal 13.03.23 v 16:52 10b.

Krasavice

Mathesator
Mathesator napsal 28.06.21 v 23:25 10b.

Taky jsem letos pořídil vstromka, super motorka

Mazi_31
Mazi_31 napsal 07.05.21 v 10:44 10b.

Gratulace k novému stroji. Dobře si vybral.

JardaBar
JardaBar napsal 04.05.21 v 06:50 10b.

Raďánenek
Raďánenek napsal 03.05.21 v 10:15 10b.

mám ji vyhlídlou ještě jsem na ní neseděl .při mé výšce 172cm snad dostanu nohama na zem