Yamaha XTZ 750 SuperTenere (1990)

Vlastník Zub47
Vloženo 25.4.2021
Aktualizováno 14.2.2023

Yamaha XTZ 750 SuperTenere není co dodat.

První dojmy - Po 10 měsících opět v sedle Po 10 měsících opět v sedle Po 10 měsících opět v sedle Po 10 měsících opět v sedle Po 10 měsících opět v sedle Po 10 měsících opět v sedle

Doplňky na motorce - Turistické plexi ,padáky, potpěry kufrů,nerez kryt brzdiče,řetězu a chladiče, enduro řiditka,čirá optika,hlavní stojan,laděný vyfuk sebring,chraniče rukou z hlinikovou výstuhou,dynamické blinkry,mřižka světel

Po prodeji GSX 110 F která už mě přestala bavit jsem se rozhod že další bude motorka typu adventure,chci take provádět vyjížďky více do přírody.

Tak sem se pustil do servisu-komplet vyměněny filtry dva vzduchové a olejový, svíčky, olej v motoru a předních tlumičích,přední a zadní brzdové desky+ nové gufera v předních třmenech a brzdové pumpě,nová brzdová kapalina,nové těsnění palivového kohoutu (protékal),nové manžety předních tlumičů
Ať to ladí memu oku tak dodán na zakázku vyrobený leštěný nerezový kryt chladiče+nerezový kryt řetězu a zadního brzdiče,a samo nový kabátek, už při koupi sem věděl že původní karbonový polep půjde pryč a budu to přelakovávat.
Origo provedení barev je prostě k zblití (kromě kombinace bílo modro žluté, ale furt to nebylo ono a proto jsem prohledával net jestli tam nenarazím na nějakou zajímavou barevnou kombinaci a povedlo se (jeho barvy byly černo bilo zlata)ale to se mi tak nelíbilo a tak sem použil jeho motiv ale jiné barvy a to už bylo to co jsem hledal.

Tak jsem zjistil že cestovní endůro opravdu není pro mě to pravé ořechové takže supertenerka prodaná a šla o dům dále.

Vy-mi
Vy-mi napsal 28.01.22 v 03:39 10b.

Koukám že Tě ta šikovnost neopustila. Perfektní. Dávám 10 bodíků. Chválím i to kabrio co se zúčastnilo focení.

istonbike
istonbike napsal 03.09.21 v 19:15 10b.

Tomu říkám DĚLO ať slouží

-Jandys-
-Jandys- napsal 15.07.21 v 23:52 10b.

teď se mi líbí o dost více, tak mohu konečně hodnotit za 10.b , ať dobře slouží a máš s ní radost

Milhausss
Milhausss napsal 01.07.21 v 00:38 10b.

Maš pravdu. Není co dodat. Můj letitej kamarád se kterym jezdím, ma taky 750 supertenerku a naprosto dokonalej stroj. Ať slouží

Zub47
Zub47 napsal 16.05.21 v 05:35