BMW F 800 GS (2008)

Vlastník fantomasbike
Vloženo 25.4.2021
Aktualizováno 25.4.2021

Dlouho jsem váhal a vybíral. A nakonec je doma v garáži. Základní výbava. Navíc jen 3 kufry.

První dojmy - První dojmy dobré. Motorka nejezdila do terénu. Za co jsem rád. Ráfky jako nové a nic není doťukané od kamínků. Při cestě domů jsem stihl 10 metrů před garáží odřít kufr o zídku. Nefunkční výhřev levé rukojeti. A sundal jsem přídavné světla.V noci jezdit nechci

Doplňky na motorce - Zatím nic

Zatím se seznamujeme. Ovládání blinkrů je divné. No snad si brzy zvyknu. Nevím kdo to vymyslel . Taky nádobka na brzdovou kapalinu předních brzd je docela nevzhledná a připadá mi to že to tam někdo dodělal z avie.
První budu měnit pneumatiky. Chtěl jsem Mitas E07 ale zaráží mě rychlostní index.
To se budu muset rozhlídnout co mají obuté ostatní.

Milan1963
Milan1963 napsal 01.01.23 v 22:38 10b.

jeromuscle
jeromuscle napsal 07.06.21 v 07:56 10b.

dobrá volba

SJ90
SJ90 napsal 02.05.21 v 22:49 10b.

Určitě dobrá volba . Ty světla bych si tam raději nechal než tu přední mřížku na světlo ta je tam naprosto zbytečná, ale přídavná světla jsou vždy lepší zvláště, když se často posunuješ podél kolony aut, jsi lépe vidět! Jinak mitas E07+ výborná volba jak na silnici tak lehce i do terénu. Nájezd mezi 10-15 tis

MichalKimlo
MichalKimlo napsal 27.04.21 v 22:25 10b.

mal som na F800GS Mitas E07 a nedam na ne dopustit.
v pohdoe zvladli dialnicu z Grossglockneru na Slovensko... cca 8h jazda po dialnici a pneumatikam to nijak neubralo na krase :D
ale inak to samozrejme nie su gumy urcene na dialnicne presuny... ale potrebovali sme byt rychlo doma, tak nebolo na vyber

H1000
H1000 napsal 26.04.21 v 07:37 10b.

Tak jo paráda snad se ti bude líbit jako nám ostatním. Tak ať to lítá.