Harley Davidson FLHTC Electra Glide Classic (2006)

Vlastník Aren1
Vloženo 23.4.2021
Aktualizováno 23.4.2021

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 8 záznamů

Aren1
Aren1 napsal 28.04.21 v 16:29

??? JJ máš recht, kreativitou přímo prekypuju ?.

Mig_35
Mig_35 napsal 28.04.21 v 16:01 10b.

Harley mezi motorkama. Ty budeš asi povoláním kreativec

Aren1
Aren1 napsal 27.04.21 v 07:02

Kurnik tak to musí byt jiná síla 110ccm. Presne jak píšeš. Zanedbaná údržba. Na podzim se mrknu na rozvody. Obávám se aby nebyly v podobném stavu. Zatím ale při poslechu nic nehrci a motor táhne pěkně takže snad aspoň motor je v cajku ?. Na druhou stranu aspon vím co tam je a co sem opravil. A na konci tech všech ladění to bude to pravé hezké svezenicko ??

bigtwin
bigtwin napsal 26.04.21 v 21:39

Taky jsem teď koupil Electru a musím říct, že se na tom jezdí super, jen ta váha je šílená. I když mám CVO 110ccu, cítím, jak ten motor chce, ale táhne tu váhu. To co jsi koupil byla asi dost zanedbaná údržba. Ale líbí se mi, že to říkáš, tak jak to je. Na druhou stranu je vidět, že se toho nebojíš a dáš to dohromady. držím palce a hodně bezpečných kilometrů

PSanec
PSanec napsal 24.04.21 v 17:43 10b.

Pořádnej americkej cesťák.jen super km.

Zelinář
Zelinář napsal 24.04.21 v 10:53 10b.

až budu velkej a vyřádím se na tom svým pinďovi, tak si pořídím taky teho harleye...

Krleš70
Krleš70 napsal 24.04.21 v 09:25 10b.

No, ono to spíš jak hodnocení morky vypadá jako popis "proč si HD nekupovat"
Pokud Haryka opravdu chceš, budeš to tak dlouho ladit, až to bude stroj k nezaplacení.
A protože víme, že jsi kluk šikovná, tak tomu dávám velkou šanci.
Přeji, aby v budoucnu dělala jen radost a potěchu ducha.
A s tím mlácením, přijeď ke mě do garáže a to by v tom byl čert, aby jsme na té hrbaté příjezdovce nezjistili co že ti to tam mlátí.
Nazdar Krleš

pkkaca
pkkaca napsal 24.04.21 v 01:22 10b.