Kawasaki ER 6F (2014)

Vlastník lukas1443
Vloženo 22.4.2021
Aktualizováno 24.4.2021

Moc se mi líbí ta barevná kombinace, vím že u Kawasaki to není tak běžná barevná kombinace, ale stejně si myslím že se to k té motorce hodí

Yamaha MT-07: Cena
Yamaha XJ6 Diversion: Vzhledově se mi už tolik nelíbila
Suzuki SV 650S: Vzhledově se mi už tolik nelíbila
Yamaha FZ6 Fazer: V té době jsem nenašel modelový ročník, který by měl 57 kw

První dojmy - No nejdříve jsem si myslel že nebudeme moc kamarádi, ale po pár kilometrech jsme si na sebe rychle zvykli.

Motorku bych doporučil pro - Já osobně bych motorku doporučil pro lidi, kteří přecházejí ze 125 na větší, protože sám jsem si to zkusil a vím co od toho čekat. Určitě bych ji doporučil i pro mírně pokročilí, taky se na tom vyblbnou.

Jak už jsem psal, tak za mě je to moc pěkná motorka. Je to rok 2014 a kupoval jsem ji když měla najeto asi kolem 19000 km. Teď mám na ni najeto 24000, takže si myslím že takovou menší recenzi bych mohl snad udělat. Když jsem se byl na ni podívat tak jsem vůbec nevěděl co od ní čekat, řekl jsem si že to je ,,cesťáček" takže to bude taková klidnější jízda. Tak jsem si na to sedl, nastartoval a jak jsem nebyl vůbec zvyklí na ten dvouválec tak jsem se že začátku pěkně podělal. Říkal jsem si jestli na to nevyprdnu a nekoupím si spíš nějakýho čtyřválce, jenže potom mi to tak vrtalo hlavou až jsem si nakonec řekl že to riskni. Jediná neduha co si mi na tom nelíbí, ale tak vím že to má snad každý dvouválec jsou ty vibrace. Spotřeba se mi pohybuje kolem těch 5-6l. Určitě bych si tam představil trochu větší nádrž, neříkám že 16l je málo ale tak o ty dva litry navíc by nebylo od věci.