Kawasaki Versys 650 (2015)

Vlastník Bejk68
Vloženo 17.4.2021
Aktualizováno 17.4.2021

Dovoz z Itálie,vč. 3 originálních kufrů.

Motorka koupena od FIRMA:MotoTrade (Třebíč)

První dojmy - Pohodlná praktická víceúčelová motorka ( dojíždění do práce, na chalupu, výlety a v budoucnu snad i dovolená se spaním pod stanem). Uvítal bych nepatrně nižší sedlo.

Doplňky na motorce - Postupně jsem namontoval rozšíření stojánku, předního blatníku, uhlíkové hrazdy držáku navigace, USB nabíječky kombinované s voltmetrem, malý blatník na zadním kole, polepy na kola, padací slidery u motoru a předního kola (RD moto), držák mobilu s bezdrátovým dobíjením.

Výběr motorky vyplynul z potřeby co největší univerzálnosti, a aby vydržela k plné spokojenosti co nejdéle. Jak se po prvních zkušenostech ukázalo, tak to byla správná volba.
Jízda je velmi pohodlná, za jízdy jsem i ve vyšší rychlosti dobře chráněn před větrem (oproti předchozímu modelu podstatně větší komfort). Přední plexi mám raději trochu níže, než je maximální výška, aby turbulence ve vyšší rychlosti byly v úrovni krku.
Spotřeba je tak nějak pořád kolem 5 ti litrů.

-Lapchik-
-Lapchik- napsal 24.04.21 v 21:04 10b.

Týýý bejku, úplnej sršáň

vopák
vopák napsal 18.04.21 v 14:38 10b.

Pěkná versatilka A ani nepotřebuješ výrazný hadry

JardaBar
JardaBar napsal 17.04.21 v 22:17 10b.

jiřus69
jiřus69 napsal 17.04.21 v 21:21 10b.

Versyse jsem měl také v merku, ale nakonec to dopadlo jinak . KAWA pro mě znamená zelená, ale tahle žluto-černá kombinace je fakt moc pěkná

Juraj22
Juraj22 napsal 17.04.21 v 20:10 10b.

Krásnej Versys, ta žlutá je nádherná, tak ať to jezdí a hlavně kolama dolů