Ducati Multistrada 1200S (2017)

Vlastník VladCB1300
Vloženo 16.4.2021
Aktualizováno 16.4.2021

Excelentní podvozek a charismatický projev motoru!

První dojmy - Dvouválcové véčko od Ducati je zábavné a táhne ukrutně, ale to jsem očekával.Víc mě překvapil podvozek, který je skvělý. Semi aktivní odpružení Skyhook spojuje komfort i sport.

Návrat k dvouválci a první italská motorka. Stav perfektní (5250 km měla najeto).
Vzhledem k hnusnému počasí mám zatím najeto cca 600 km, takže hodnocení je víc o dojmech. . Proti předchozímu čtyřválci, kde mohl člověk dát šestku a nic neřešit (pokud nechtěl) je toto jiná liga. L-twin Vás nenechá "dřímat". Do cca 5500 otáček se s ním dá jezdit "pohodově" , což ale neznamená nudně. Od 6000 ot. táhne brutálně. Motor má nádherný zvuk, správné vibrace a celkově je velmi zábavný a návykový.
Oproti tomu o podvozku zpočátku ani nevíte, jen tak nějak zaznamenáte že krásně filtruje hrůzy českých silnic (v režimu Touting). S přibývajícími km ale zjišťujete, jak geniálně ho ti Italové naladili. Motorka je krásně vyvážená, přesná v zatáčkách a stabilní v rychlých pasážích, odezva od kol přesně taková, jakou chcete. V každé situaci Vám poskytuje ohromnou jistotu.
Jediné na co jsem si ještě nezvykl je barevný display a nekonečné množství všech možných nastavení motoru a podvozku.
Dispay je výborně čitelný a zobrazuje vše co si zamanete, ovládání intuitivní, ale osobně bych měl místo něj raději budíky. Naštěstí je motorka tak zábavná, že na něj při jízdě prakticky nekoukám

Paulano
Paulano napsal 23.04.21 v 13:27 10b.

Pěkná Italka

Rorysxrv
Rorysxrv napsal 20.04.21 v 14:19 10b.

Gratuluji k nové motorce. Říkal jsem že to dlouho nevydržíte.

Jožinek
Jožinek napsal 20.04.21 v 12:23 10b.

Petr45
Petr45 napsal 18.04.21 v 19:57 10b.

Juraj22
Juraj22 napsal 16.04.21 v 13:31 10b.

Dobrá mašina, tak ať slouží a hlavně kolama dolů