Benelli Leoncino 500 (2019)

Vlastník pavkre
Vloženo 14.4.2021
Aktualizováno 18.7.2022

Už jsem o ni přemýšlel jako o své první motorce, ale nakonec je až druhá po slabší a lehčí 300 ccm pro naučení se.

Triumph Trident 660: Cena, zatím nedostupná, zbytečně výkonná pro mě, asi horší pro spolujezdce

První dojmy - A udělal jsem dobře. Padla mně hned do oka při prvním setkání, motor má pěkný zvuk a průběh, motorka dobře vypadá, často se někdo přijde podívat nebo pochvalně ohodnotí, třeba i z auta při čekání na semaforu. Takže první dojmy pozitivní a radostný.

Motorku bych doporučil pro - Mírně pokročilý začátečník, ti co nepotřebují moc překračovat zákonné rychlostní limity, pro jízdy ve 2

Doplňky na motorce - padací rám Givi, štítek

Líbí se mi styl motorky, motor krásně táhne od nízkých otáček a má parádní zvuk. Podvozek mi přijde celkově docela tvrdý, takže mám předek i zadek nastavený na měkčí. Nastavitelná brzdová páčka, spojková ne. Posed je pohodlný vzpřímený, oproti minulé motorce je víc místa při jízdě se spolujezdcem, dobře dosáhnu na zem. Nemá skoro žádný úložný prostor pod sedlem. Rozsah rychlosti tak akorát, do těch 160 km/h, spotřeba kolem 4l. Musel jsem si zvykat na o 50 kg větší hmotnost oproti předchozí motorce a taky zpracování detailů mi přijde trošku horší. Ale všechno přebije jízda samotná, motorka je agilní, dobrá i ve městě při zácpách a zvuk je parádní i s origo výfukem.

findejs1310
findejs1310 napsal 09.08.21 v 18:12 10b.

Sympatickej stroj...fakt paráda

rraadduuzz
rraadduuzz napsal 08.07.21 v 12:38 10b.

Udělals dobře

NXram
NXram napsal 16.04.21 v 07:15 10b.

fakt povedená motorka s rozumným motorem, mě se teda líbí velmi a nemít tak plnou garáž a více času, koupil bych verzi trail na pojížďky kolem komína. Ta hle barevná kombinace je parádní, myslím, že jsi udělal dobře
Užívej ji ve zdraví

jiřus69
jiřus69 napsal 15.04.21 v 15:35 10b.

Moc pěkná mašina a ta barevná kombinace

Paulano
Paulano napsal 15.04.21 v 09:21 10b.

Krasavice