Yamaha XSR 900 (2020)

Vlastník fotorado
Vloženo 14.4.2021
Aktualizováno 27.6.2023

Pre mna vizualne krasna motorka!

Yamaha XSR 700: Mali na sklade len XSR 900 a zapacila sa mi ihned :-)
Honda CB 650R: Na moju výšku malá.

První dojmy - Zatial najazdenych 75km nakolko je zle pocasie. Motorka je v zabehu tak som si nechal B rezim ale taha ako zbesila. Musim davat velky pozor aby som neprekrocil odporucane otacky v zabehu :-D

Motorku bych doporučil pro - Pre vsetkych. Rezim B pre kochacku Rezim STD pre zabavnu jazdu Rezim A pre blaznov co potrebuju vystrelit do vesmiru na zadnom

Doplňky na motorce - Quickshifter Yamaha
Predne plexi Yamaha
USB zasuvka Yamaha
Sp Conncet drziak na telefon
Sw-Motech nosice + brasne SW motech

Ak potrebuejete obehnut na dvojke auto v rychlosti 150km/h ziaden problem len zatiahnete za plyn a ste pred nim. Je to proste moitorka ktora ide v akomkolvek zaradenom stupni rychlo ako aktualne potrebujete aj na 6tke mozete uplne v pohode predbiehat bez nutnosti podradenia. Rezimy A, STD a B no popravde nechapem ako niekto dokaze jazdit na Acku. Je to des staci sa dotknut plynu pinzetou a motorka sa dvihne na zadne a ani neviete ako a idete 130km/h. Staci menej skuseny motorkar alebo menej rozumny vodic a ste v riti. STD rezim je stale dost divoky ak sa potrebuejet vyradit tak budete spokojny. Ale na beznu jazdu v cestnej premavke mne osobne staci aj rezim B ktory je urceny do dazda. Asi som posera...

Mam 192 cm a sedi sa mi na nej prijemne, jedine co mi vadi keby bol vyrez na kolena kusok dlhsi aby som sa tam zmestil Spatne zrkadla su totalne na prd vidim tam seba alebo nic. Neviem o co Yamahe islo ked ich tam namontovali?

Original Yamaha stit jazdca neochrani vobec nijako jedine co chrani je zadna cast displeja a zopar kablikov. Quickshifter len smerom hore je taky no neviem. Ked tam kopem rychlosti mam pocit ako by som ten quickshifter ani nemal a kopal rychlosti bez spojky. Plynule pracuje az od stupna 4 hore. Ked pouzivate tento quickshifter je potrebne pri preradeni kusok este podrzat paku nohou hore cca 1s. vtedy je to plynulejsie ako ked ju tam len rychlo kopnete. Bocna brasna SW-motech je klasika ktora sa na motorku hodi a mam v nej reflexnu vestu, nepremok a supravu na defekt + veci k aktualnemu vyletu ako tepla vlozka, voda a pod.

Miesto pod sedlom je vymyslene asi na lekarnicku z Barbie domceka ale nie na beznu motorkarsku lekarnicku. Aby som zatvoril sedlo musel som s nej vybrat noznice a dat ich vedla do naradia.

A to sedlo! To je trestna lavica! Po 100km ma vsetko boli a mam chut zahodit motorku do travy.

Ale inak je to super motorka!!!

masev
masev napsal 19.07.21 v 10:31 10b.

Tahle barevná kombinace se fakt povedla podobně jako moje 60th anniversary :)

marafzs600
marafzs600 napsal 26.04.21 v 12:11 10b.

bruttopyr
bruttopyr napsal 19.04.21 v 21:42 10b.

XSR je to nej!
A to neříkám jen proto, že ho mám taky ve stejném provedení!

Paulano
Paulano napsal 14.04.21 v 16:55 10b.

Moc hezká

jardusking
jardusking napsal 14.04.21 v 16:48 10b.

Argument proti XSR700 - nebola na skladě
- tak to jsi zabil úplně

Jinak v těchto barvách XSR 900 je nejvíc... pominu-li ty 60th Anniversary barvy (žlutá/černá)