renocar_unor

Suzuki DL 650 V-Strom (2004)

Vlastník Haluziak
Vloženo 12.4.2021
Aktualizováno 12.4.2021

Prostě Stromek, kterého můj kámoš, který ji pro mě zkoušel (ještě jsem neměl noty), rovnou překřtil na Groota. Pohodlný, prý spolehlivý, vynikající na cestování.

Motorka koupena od ynzha (Březina)

Triumph Tiger 955i: V té době nebyla rozumná strojovna za rozumný peníze

První dojmy - Otázka nad tímto okýnkem je zda motorka padla hned do ruky - padla, je to první mašina po autoškole. Líbí se mi, že je hodná, nevybízí k jízdě za hranicí možností jezdce, kdy co si budem po autoškole (byť sebelepší) umí člověk prd.

Motorku bych doporučil pro - Pro cestovatele, nečekejte závodění ten motor na to není nastavený. Osobně si myslím, že mašina není úplně vhodná pro osoby menšího vzrůstu - je vysoká a těžká.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti, padáky, deflektor a top case, V případě potřeby ještě boční plastové kufry

Vybíral jsem "cestovní enduro" aka mašinu, se kterou dají jezdit dálky, chci se jednoho dne podívat až do Mongolska. S tím je spojena i možnost projet po nějaké té nezpevněné silnici, a konec konců české a slovenské silnice jsou mnohdy horší.
Strašně se mi líbil Triumph Tiger 955i ale kámoši mě odrazovali, že ten motor už je pro začátečníka moc. Jelikož nakonec ani nebyli tak jsem skončil u Stromka a nestěžuji si. Jelikož jsem pořád zelenáč tak nemůžu hodnotit motor a brzdy ale co hodotím kladně, je absolutní pohodlí při jízdě, proste je Stromek stavěn tak aby jste na něm vydrželi prakticky celý den.
Co mě čeká je zvýšení světlé výšky, je to břichoplaz.

Jo mašina se nejlíp cítí na silnici, není to na jízdu mezi stromy, ale polní lesní cestu by měla hravě zvládnout.

Kuba937
Kuba937 napsal 14.04.21 v 18:22 9b.

Mašina je hezká vzhledově a hlavně dosti pohodlná, krásně se ovládá a v zatáčkách nepůsobí tak mohutně, jezdil jsem na ní rok a jediné co bych ji mohl vytknout tak je při jízdě ve 2 při nižších otáčkách to nemá ráda a dosti se jí to nelíbí takže je potřeba dost řadit. Ale na začátek a nenáročného jezdce je ideální mě tam chybělo trochu výkonu ale jináč super