Honda SH 125 (2021)

Aktualizováno 9.1.2024

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 2 záznamů

Kalijugananda
Kalijugananda napsal 20.03.22 v 17:41 10b.

Tak vcelku souhlas,

ale jak tankujete ???

At strkám pistoli nahoru nebo dolu furt to šplíchá ven jak Karlovarský vřídlo,
nehledě na ty dvířka vod nádrže, ty tedy lícujou že by se za to nemusel stydět žádnej čínan,
stejně tak kufr musím zavírat obouruč, páč jedna ruka nestačí,
no a co spotřeba na plnej ???
Mně to pak bere v pohodě 3,5 litru s maximálkou na tachometru 110, což je v reálu těch inzerovaných 98 km/hod.

Takže žádnej zázrak (a to nemluvím o úzkém a také krátkém sedle kam se mně sotva vejde batoh protože překáží kufr ale ty zrcátka to je děs a běs, stejně jako že se sotva vejdu s nohama na podlahu, pokud má někdo velikost boty 46 tak bude asi muset vystrčit čpičky nebo paty ven, asi podle toho jestli má ixovky nebo nohy do O), snad aspon ten motor bude dobrej, kdysi jsem jej měl na motorce a tam byl v pohodě

No displej je pěknej, šetříkové furt mohou měřit spotřebu, ale teplotu venku se asi nedovědí, tu jsem tam nenašel

No prostě za ty prachy 96 tisíc to není žádnej zázrak, nejspíš je to stavěný na velikost japonců a ne pro větší evropany, skoro bych řekl že nebejt toho středovýho tunelu je PCX pohodlnější a má větší kufr i když ty říditka odmontovaný z kola jsou fakt desingérská pecka...

Takže osobně bych těm co nevadí ten středovej tunel poradil to PCX, je levnější, pohodlnější a stejnej motor jako SH

JoskaH
JoskaH napsal 08.04.21 v 04:20 10b.

Nová generace je prostě top