Kawasaki KLE 500 (1994)

Vlastník mojoflix
Vloženo 6.4.2021
Aktualizováno 7.4.2021

Obratná a poměrně lehká motorka pro mojí výšku naprosto ideální. Podvozkově na české silnice naprosto ideál.

Honda XL 600V Transalp: Transalpa jsem si nepořídil protože většina jich má výkon 36,5kW.

První dojmy - Po první jízdě mi hned padala do ruky a řekl jsem si, že to bude ona. Jedinou nevýhodou je zvuk, který byl do roku 1993 o dost lepší.

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky, nebo pro nenáročné jezdce.

Doplňky na motorce - Hlavní stojan domácí výroby, vyhřívané rukojeti, blastry Barkbusters, padací rám SW-Motech, držák kufrů domácí výroby, hliníkové kufry, rozšíření bočního stojanu, turistické plexi,...

Po pár letech, kdy jsem jezdil na Hondě XR125 tak jsem uvažoval o koupi něčeho většího a výkonnějšího, ale do 35kW.

KLEčko jsem si vybral, protože jsem chtěl po odzkoušení různých motorek dvouválec a zároveň jsem potřeboval, aby byla do 35kW (na řidičák A2). Na motorce jsem udělal údržbu, zkontroloval a seřídil ventilové vůle, z preventivních důvodů jsem vyměnil rotor a postupně si pořídil a do vyrobil doplňky.

BIG-daddy
BIG-daddy napsal 08.04.21 v 23:51 10b.

Vypadá pěkně ty doplnky super...já bych si to plexi ještě zvýšil...nebudeš litovat