Moto Guzzi V85 TT (2021)

Vlastník vitik
Vloženo 2.4.2021
Aktualizováno 16.8.2021

Vloženo: 21.06.2021, Uskutečněno: 21.06.2021, Stav tachometru: 2762 km, Zhlédnuto: 20x

Motorka zajetá, vyzkoušená, spokojenost na palubě však nevládne. Vyvstala nutnost koupit si nové Cupolino...Takhle, ono pro někoho to možná bude překvapení, ale za jízdy na motorce fouká. Ono ať si fouká, ale dělá to kravál. Konkrétně spojení V85TT + helma Shark Evo One II není dobrá kombinace. V jakékoliv poloze štítku začíná kravál ještě v městské rychlosti a přes stováka se začne ozývat nesnesitelné bručení od turbulencí, sto dvacet překročí jen někdo, kdo o sluch přišel, nebo to v krátké době plánuje. V rámci čekání na garančku jsem se svezl verzí travel a tam byly ty symptomy jen o pár km/h posunuté. Za více než 6 litrů to zlepšení nestojí. Na skrytých místech internetu, kam se fízlové z BIS bojí sami, jsem objevil firmu Isotta,k terá nabízí široké portfolio plexi a objednal Cupolino media SC89, neboli střední plexi vyšší o cca 12cm. Odpovídá tomu na Travelu, zhruba, ale má jiný sklon/ distančku na horní dva šrouby/ a tvar horní hrany. Mají i zakouřenou verzi , takže podoba s originálem je maximální. Navíc dostanete v ceně i jiné šrouby na štelováky , takže sklon se nemusí měnit se čtyřkou imbusem v ruce. ..
Zkůsenosti po 50km, na nižší polohu znatelný rozdíl ale jezdím cca střed, kdy se do téměř 70km/h cítím jako v autě. Výš už to fouká ,ale pořád slyším výfuk, místo větru, což nebývalo. Cena příznivá, nakoupeno přímo z IT za cca 150€. Isotta

• Zima zima zima

Končí teplé počasí a nachází dvě roční období, které se musí přežít než motorky. Zima a zkurvená zima. Takže myčka, natankovat 100 benzín a pod plachtu. :-(

Typ: Údržba
    Vloženo: 15.10.2023
    Uskutečněno: 15.10.2023
  • Jak jsem se nestačil divit

Dneska výlet do Slavonic, paráda. Pole voní, lesy voní a telefon zvoní. Zrovna zastávka v místě, kam mě zavedla objížďka Hrotovic. Volal mi týpek z Motokotoučů. Alternativa k zamítnutí reklamace. Přesně popsal jak jasnov

Vloženo: 25.07.2023
    Uskutečněno: 25.07.2023
    Tachometr: 20960km
  • Servizio di garanzia e reclami

Trvalo to déle než obvykle a po roce a čtvrt jsem se dostavil k servisu do Sušice. Předmětem činnosti byl servis ve 20000km jakož i reklamace předních kotoučů. Z bydliště jsem vyjel v úterý po práci s tím, že přespím u

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 17.07.2023