Suzuki LS 650 Savage (1992)

Vlastník tony33
Vloženo 1.4.2021
Aktualizováno 1.4.2021

O Savage uz bolo asi napísané všetko tak len pre vysvetlenie
Keď ju miluješ nieje čo riešiť.

Motorka koupena od Súkromná osoba

První dojmy - Malá ale šikovná super motorka do dnešnej uponáhľanej doby. Moto vlastním 4 roky takže dojmov je mnoho. Vždy som mal viac moto v garáži ale len Savage mi zostal a zostane navždy. Mam k nemu nejaký zvláštny citový vzťah.

Motorku bych doporučil pro - Každého komu sa páči

Doplňky na motorce - Na moto som pár doplnkov naištaloval a veĺa odmontoval nakoľko pôvodne to bol dosť vyčačkaný chopprík a ja mám rád skôr jednoduchší vzhľad. Takže sú tam M riadidlá od Westland custom rukoväte zo smerovkamy od Krator predné pneu od Shinko a predný blatník je z Kawasaki vn 750. Sedlá som dal prešiť a zadné svetlo som vymenil za iné. Kúpilsom ešte
chromovaný kryt remenice a výfuk je z Kawasaki KZ nakoľko tá rúra ktorá tam bola mala síce super zvuk no na STK mali oprávnené výhrady haha. Samozrejme všetky originál diely sú pekne doma v krabici.

Savage som mal na zozname svojej Dream garage od samého začiatku. Len som sa k nemu dostal vlastne až na konci. Ale má to aj výhody pretože ako som postupne jazdil viac moto tak som sa k nemu od kedy ho vlastním vždy rád vrátil. Myslím ze jazdné vlastnosti sú tu na stránke popísané veľmi podrobne a niekomu proste Savage vyhovuje niekomu nie. K poruchám asi toľko že odišiel alternátor štartér a spojka. No výmena a oprava je v pohode po každej stránke.Ďalej sa kompletne zrepasoval karburátor. Moto používam na víkendové výjazdy nakoľko celý týždeň pracujem. Úplne v pohode aj 300-400 km po okreskách. Možno to podľa foto tak nevyzerá ale poloha za riadidkami je úplne super na moju výšku. Tento motocykel mi neuveriteľne sadol a jazdím na ňom strašne rád. Viem že to na tejto mašine už doklepem až do moto dôchodku. Proste mi sedí a posledné 2 roky už ani neriešim nejaký iný motocykel. Túto zimu som ho v slabej chvíli dal na bazár ale nedokázal som ho predať. Tý dvaja chalani ktorý prišli si o mne určite do dnes myslia že som idiot ale proste som cúvol od predaja. Možno to poznáte.

vatom
vatom napsal 03.04.21 v 02:50 10b.

Čadil
Čadil napsal 02.04.21 v 06:07 10b.

pkkaca
pkkaca napsal 02.04.21 v 00:48 10b.

Milan1963
Milan1963 napsal 01.04.21 v 18:27 10b.

Pěkná, barva super.

hansdorf
hansdorf napsal 01.04.21 v 11:36 10b.

Taky se mi líbil, pohodové moto, ale potřeboval jsem něco na delší štreky, tak jsem šel o něco dál...
Hodně krásných chvil v sedle Savage