Suzuki GSR 600 (2010)

Vlastník johan_b
Vloženo 30.3.2021
Aktualizováno 31.1.2023

Pěkně hrající Junek mezi šestkama s dospělým vzhledem.

První dojmy - Po 2v hodně uhlazene svezení, padá do zatacek jak nic, žádný extrémní výkonový kopanec, a ani to foukání není žádný extrém..

Motorku bych doporučil pro - Začátečník, mírně pokročilý..

Doplňky na motorce - Padáky, plexi, kufry, Yoshimura vyfuky

Po prodeji SV, jsem celou zimu hledal ten správný stroj na poježdění kolem komina, občasný výlet po republice a občas jízda ve dvou.
Ve výběru bylo TDM 900, Xt660x,speed triple a případně nějaky klasický naháč.
Nakonec se v inzerci objevilo pěkne gsr, ke kterému mám od dob autoškoly kladný vztah.
Zatím se szivame, takže až cosik najezdim napíšu nějaké dojmy. Z těch prvních snad jen, že se krásně vodi, příjemný posez, přehledné budíky.

po 2 sezónách musím napsat, že jsem při výběru neudělal chybu.
Mašina šlape jak má, krom běžné údržby a jsem měnil pouze provozní věci: pneu, zadní desky, baterku a nechal zrepasovat přední vidlici.
Po výměně pneu (Pirreli angel st) mnohem lepší obratnost. Podvozek pro můj styl jízdy dostačující, oproti modernějším mašinám měkčí, což mi vyhovuje.
Pohodlný posez, vhodný i na delší trasy.
Motor je spokojenější ve vyšších otáčkách, nad 8tis začíná ožívat a jdou ty koníky cítit.
Brzdy jsou přiměřené výkonu, nejsou to žádná kusadla..
Jediná výtka snad jen k dávkování plynu, které není od nuly úplně plynulé - je tam takový jakoby skok, což mě ze začátku, zejména při vyjíždění ze zatáček, docela překvapilo..