Honda NC 750X (2019)

Vlastník whisky1212
Vloženo 28.3.2021
Aktualizováno 26.6.2021

čo povedať kamarat mi dal povoziť na cfmoto 650mt a neuveriteľne mi to sadlo oproti predchádzajúcej yamahe bolo to komfortne lahko sa zatacalo dalo sa na to aj zabávať aj ísť rýchlejšie, a tak začalo moje putovanie internetom ako sa dostať k turistovi

Motorka koupena od styx vrable

Suzuki GSX-S750: niesom strelec zatačkový baví ma to ale ne zas tak moc plus mam rad prejav 2valcov
Yamaha MT-07: krasna aj skvela ale chcel som nieco turistickejsie hlavne pri mojich 182 cm ked som sedel na mtčke mal som pocit ze levitujem nad cestou proste take akokeby ani nesedim na moto ?
CF Moto 650 MT: ma ju kamarat skvela moto hlavne za to ze som sa na nej vozil som kupil turistu. po recenziach na hondu som siel do hondy co viac no uvidíme časom ci ne viac fungel cfka alebo honda po prvom s 7k km

První dojmy - na skúšobnej jazde bolo všetko ako malo byť proste to slapalo guut chápem vyjadrenia ze je to slabe alebo ze to nebrzdi ale osobne niesom strelec na 160 to tahalo dobre a aj som stihol dobrzdit a osobne často vyuzivam brzdnu silu motora.

Motorku bych doporučil pro - ťažko súdiť tomu kto sadne na ňu a vyhovuje mu napríklad, proste každému sedí niečo ine toto je moja 5ta resp 6ta ak ratam aj simson ? a sadlo mi to najviac zo všetkých

Doplňky na motorce - kupil som blastre od givi akoze strasna rakovina ich nahadzovat lebo navod moc nieje a to co je za papiere k tomu by som nenakreslil ani na 1.ku na strojárine resp možno aspoň so zrozumiteľnejsim popisom, ale funguju na ruky nefuka moto ma padaci tam 1 velky kufor vzady a dva male na bokoch, dalej mam na ceste svetla pridavne nahodim na ram, a predĺženie predneho blatnika nech nefrka na moto toť vše prozatim. 17.5.21 dopnil som prídavné svetlá z alieexpresu za 35 eur aj s krytkami a rele svietia skvele naozaj to robí doslova iný svet po 2och svčkach a virago je to strašný rozdiel aká koľvek neistota zo slabšieho svetla cez noc do zákrut a pod uplne odpadá neviem si už predstaviť mať moto bez podobných pridavných light saberov (svetelných mečov) nieje o čom teda tak isto domontovaný predný blatník zadný je na ceste, deflektor na plexi tiež z alie ale uvažujem nad kusok vyšším ale nechcem ten od puigu to sa mi už zdá moc vysoké, dalej vyrobené nálepky na kolesá reflexné taký hlúpy detail ale poteší. uvažujem o vačších kufroch bočných nakoľko na nejaký trip by som sa sám zbalil uplne pohode ale s frajerku by to bolo náročnejšie :D... 25.6.21 moto predaná dôvod skvelá moto naozaj nemôžem na ňu povedať krivé slovo len som asi ešte moc mladý na tento typ stroja

sadol som na to zevraj to malo byt nudne bez gul s tvrdým sedlom a nebrzdit okej po očakávaní všetkých strašne latentne homosexualnych zážitkov, som bol velmo milo prekvapený po par testovacích km som usudil tedaa ze som homosexuál alebo ta moto nieje az taka strašná zla a nudna ako píšu všemožný vsepoznajuci komentátori na internetoch ale rozumiem ze pre niekoho kto rad ťahá kope sklapa kolienkuje dostava kŕče do rúk a jazdi na sš litri je toto smiesne nebrzdiace nudne čudo niet pochýb a preto neplanujem vyvracat podobne názory týchto ľudí všetci maju svoju pravdu a každý hladame inú kombinaciu potesenia z jazdy (ci na moto ci na svojich neznych polovičkach (aby som niekoho neurazil tak aj pri jazde na drsnych polovickach alebo bezpohlavnych inych nezaradenych proste na všetkom čo je v sulade so zákonom samozrejme ?) okej to bolo od témy moto mi naozaj vyhovuje a musím sa priznať ze som to ani nečakal vcera som na nej najazdil 200km lebo bolo pekne úplne bez problémov (na sv650s rv2000) mi trpla lava ruka z riadiel velmi nizko sedelo sa mi skvele žiadne problémy s tvrdým sedlom som nezaznamenal na druhu stranu začal som zas bicyklovať takze rit mam zas vytlačenú z bicykla takže sedadlo na ncčke mojej prdeli pride ako kralovske mekucke sedadlo, reči o tom ze to nema 6 ku ale 7micku je realita nejak som sa zzil s tým ze 6 ku (7) radit az nad 110 pod to sa mi lepšie a pruznejsie jazdi na 5ke, z tych 200km som strelul 150 s mojou milou na zadnom sedadle a isiel som aj moju obľúbenu serpentinovu cestu (pre tych kto pozna moje okolie Batovce -> Počúvadlo a naspäť) a síce som tu čítal kritiku na podvozok v 2och a pod nemam výhrady jasne v 1 dnom je to komfortnejsie a rychlejsie ešte ale fakt nemôžem povedat zle slovo, motor a 40kw je pruzny naozaj, na test jazde som sa bál obmedzovaca priskoreho ale ako vysvitlo v 2019 ich napadlo posunut ho vyššie ked pridavali aj trakčnú kontrolu takže ani toto nieje problém vykonna je akurát dosť pre mňa som taky ľahký porusovac predpisov malokedy na okreskach jazdim nad 115 130 takže ziadne vyhrady k motoru, prejav ma pre mna gut krutak nizko jak čoper takze podla mna parada. tak isto je pravda sériové gumy su absolútny trash fakt mega zle urco ich vymenim len pre ten pocit istoty. okej toľko k tomu mam na nej len 300 km zatial a moj prechod po simsone s50 xv 535 sv 650 ďalšej sv 650 a scr 950 takže toľko k objektivite, vacsina su moje subjektívne pocity takže všetci môžete mať svoju pravdu mne toto fakt mega vyhovuje a som rad ze som sa konečne našiel v tomto v skratke jazdi to jak nahac komfortne a menej na tom fuka co viac chcieť 1.4 pridávam viac foto z jazdenia po "okrese" do 17.5.21 som vymenil olej aj ked bol menený pred 2k km ešte predošlým majitelom v servise (z pomlčaných príčin mam motul za smiešnu cenu takže prečo nevymenit) aj s filtrom a aj vzduchový. pridávam aj dalšie fotky inak čo sa týka so súžitím so strojom tak je to super jednemu má uplne výkon ktorý mi vyhovuje, no vo 2och je to už horšie (aspoň mozog mi vravel) ale ked sme sedeli dvaja a išiel som svoju obľúbenú trasu BŠ-Pukanec tak ked ma predbehli 2 jogurty som sa im snažil držať čo bolo nereálne lebo chalani vedeli slušne klopiť ale zvýšil som tempo a aj keď sme boli 2aja tak som zošúchal poser pásy a aj zľaka bočný stojan (na ktorý mam mini platnu aby sa nepreklopil na blate) zjavne tam už nebude platňa po pár výjazdoch. Skúšal som I easy offroad a pohodka pre mňa ako začiatočníka na poli a blate veľký adrenalin ešte do kopca pohoda ale z kopca som dosraty až za ušami, skúšal som I taký stredne ťažší offroad čo bola veľká chyba ktora nastaštie neskončila zle len som sa asi 20 minút otáčal v strmom kopci jak retardovaný poník, okej táto moto proste nieje na to stvorená a moje schopnosti tiež nie (na terén mám bicykel a nohy osobne ostávam zástancom že k rozhladni peso a nie všade trepať moto)

Myschan
Myschan napsal 14.05.21 v 14:35 10b.

Dobrá volba

momo71sk
momo71sk napsal 04.04.21 v 15:05 10b.

Super popis tromi vetami.

PanPivec
PanPivec napsal 01.04.21 v 22:04 10b.

Dobře jsi si vybral. Ať slouží.

whisky1212
whisky1212 napsal 01.04.21 v 05:38

dikes hoši za odpovede a komentáre a koki888 máš pravdu ja a gramatika čo sa tohoto týka je to strach

ivano
ivano napsal 31.03.21 v 20:12 10b.

A dobře jsi udělal a ať si každý říká co chce. Já už mám druhou a nyní s DCT .S první r. 14 najeto 36tis za 5 let a bez problémů, jen olej každý rok, 2x pneu, 1x řetězovka...a celkově . Ať ti slouží jako mě...a to ona bude . Užívej si ji a vždy šťastné návraty