KTM 1290 Super Adventure R (2021)

Vlastník tetrevarna
Vloženo 27.3.2021
Aktualizováno 7.4.2021

Výměna za předcházející model.

První dojmy - Motor luxus o maličko nižší posed. Ergonomie za 1. Doplním zkušenosti

Doplňky na motorce - Tech Pack, garmin ZUMO, M-style LED, hicgrip, mitas E7+ dakar,

Je sakra znát ta nádrž dole. Display je luxusní.
Jízda je zážitek motor má úplně jiný průběh.
Posed je lepší jen štítek je o proti minulému modelu nižší. Sedlo je odjišťováno elektricky pod plastovou krytkou je lanko na nouzové otevření takže k alarmu spínač pod sedačku nutnost. Kontrola tlaku v pneu hlásí překročení tlaku ??? trošku jsem tahal a hned mne málem kleplo. Na pravé straně na řidítkách je tlačítko rychlé volby 1a2 to je docela dobré. Kaslik na nádrži tel tam nedám mám jablko XR. Posed o proti min.mod je cca o 5cm nižší .

7.4.2021
Tak mám za sebou 1400km v Covidové době. Zatím se pořád směji, jen trošku kazí můj dojem přerušovač blinkrů (doba automatického vypnutí je strašně dlouhá "skoro o život" při rozborce motorky (montáž navigace a hicgrip) plasty dobře zpracované z části nacvakávácí a přišroubované pod šroubky nekvalitní gumové podložky (vytahují se). objeven převaděč pospolitosti pod pravím plastem nad expanzkou s tlačítkem funkce neznáma (budu zjišťovat).

nikod
nikod napsal 30.03.21 v 10:04 10b.

MichalKimlo
MichalKimlo napsal 27.03.21 v 20:43 10b.

nerozumiem preco ten posed znizili...
kazdopadne, moto vyzera super!

Kacafirek
Kacafirek napsal 27.03.21 v 18:54 10b.

Moc pekna, ale koukam, ze to sedlo bude chtit zvednout

31081
31081 napsal 27.03.21 v 16:55 10b.

Brukev
Brukev napsal 27.03.21 v 11:43 10b.

Tohle je pecka ... tak až pojezdiš tak doufám že doplniš info