Moto Guzzi V85 TT (2020)

Nalezeno 129 záznamů

Ventil-TP
Ventil-TP napsal 30.03.21 v 00:44

Yuro normálně chčiju
Já teda zůstanu věrný své Brevě, ale:
Za Guzzi 10
Za první Kozzí kterou jsem měl tu čest navštívit 10
A za tvou recenzí? Takové hodnocení není
Těším se na setkání třeba ve středu republiky na Orbit srazu

Resal
Resal napsal 29.03.21 v 21:42 10b.

Tesat do kamene mám stejné pocity z jízdy na TTčku a První kozí je prostě první

hobr
hobr napsal 29.03.21 v 20:33

Krásně napsané, je to "od srdce". Nejvíc se mi líbilo, jak jsi doma "bojoval". Takové chvíle znám. Bohudík už mám své peníze, tak se nemusím ohlížet na "soudružku manželku".
Gratuluji ke skvělému stroji!

PavelSn
PavelSn napsal 29.03.21 v 20:29 9b.

Zdravím správná volba ?

PEŠI
PEŠI napsal 29.03.21 v 20:14 10b.

Paráda ,Sušice jsi vybral velmi dobře ?Servis super přístup boží ,to se o druhé variant? říct nedá. Ať slouží mašina co nejdéle.

kundatrak
kundatrak napsal 29.03.21 v 19:46 10b.

Je to super udělat kšeft s prodejcem, u kterýho vidíš lidskej přístup a ne jen vidinu zisku.
Inzeráty První kozí mě vždy pobaví důvtipem.
Pořídil sis určitě zajímavou a krásnou motorku a nebudeš se ztrácet v davu Afrik a Brambor :)
Nad touto Guzzinou jsem teď také uvažoval, nakonec ale zůstal věrný značce Suzuki a objednal dle mého názoru neprávem opomíjeného XT-čkového Stroma 1050 v podobných barvách - malrboro.

Dawe323
Dawe323 napsal 29.03.21 v 19:37 10b.

Poprvé upřímně dávám 10b. Konečně vím, že jako vesničana mě čekají ještě jisté povinnosti u našich nově zasazených malin. Zbytek asi splňuji. Díky za tuhle recenzi o motorce na které jsi vlastně ještě ani nejel a i tak jsem se královsky pobavil. Nenech zaschnout inkoust, budu to tu sledovat. Parádní počtení

Petr-RSV
Petr-RSV napsal 29.03.21 v 19:02 10b.

Výborně napsáno, je v tom kus pravdy ... Jo a motorka samozřejmě taky skvělá

ynzha
ynzha napsal 29.03.21 v 18:35 10b.

tož hodně ščestí s tém pertinaxem náčelníku.

JarinGagarin
JarinGagarin napsal 29.03.21 v 16:55 9b.

Super motorka super článek pohladí na duši v téhle nelehké době wítr ve vlasech

JirkaV85
JirkaV85 napsal 29.03.21 v 15:11 10b.

Nemůžu jinak než pogratulovat a popřát hodně spokojenech kiláků. Opravdu si to vše sedne a to jak převodovka, tak motor se spotřebou. Já si ji kupoval ve 2019 hned jak vyjela ven a mám už naběháno skoro 18 tis. km po vlastech českých a neměnil bych. A máš pravdu, že když Ti to ještě prodává burec s takovým přístupem, tak to dělá dvojí radost.

radar535
radar535 napsal 29.03.21 v 14:03 10b.

blahopřeji
at´ti slouží ku prospěchu a radosti

xPeHa
xPeHa napsal 29.03.21 v 13:39 9b.

Je to krásná motorka a výborně jsi to napsal. Přečetl jsem to celé a ještě se pobavil.

Tygrik75
Tygrik75 napsal 29.03.21 v 13:26 10b.

Ahoj, krásná moto a přesně jak píšeš. Sušice je zážitek. Jsou to super lidé. Ta místa, kde se k tobě chovají s odstupem jsou známá a můžou se přejmenovávat pod cokoliv, ale nepomůže jim to. Ale i tam lze nalézt fajn lidi, jen je už třeba vědět s kým jednat a koho u stolu raději nebudit. Officina Riantini a Kozí v Sušici jsou jistotou, že potkáte lidi, který neštve že dělají co dělají, a navíc to dělají s láskou.

rendazase
rendazase napsal 29.03.21 v 13:06 10b.

Dlouho jsem se tak nezasmál. Paráda stroj. Už mi taky jeden stojí v garáži. ?

Saxman
Saxman napsal 29.03.21 v 13:06 10b.

Bebel17
Bebel17 napsal 29.03.21 v 10:29 10b.

Hovoríš z duše...a to sa cení. Uži si s ňou krásne jazdy. Anticovid terapia No.1!! Pozdravujem moje rodné južné Čechy!!!

MarioV2
MarioV2 napsal 29.03.21 v 10:08 10b.

To je za deset, to se jinak nedá.

vitik
vitik napsal 29.03.21 v 08:38 10b.

motorka je to krásná a ještě sleva na E4 a kufry k tomu, to je pajáda

koki888
koki888 napsal 29.03.21 v 00:10 10b.

Takto sa píšu recenzie. Žiadne mám motorku ktorá je sexy najlepšia na svete navarí a ešte aj dá zašukat. Nikdy som na Guzzi moc nebol ale teraz si vravím že asi na tom stroji niečo bude. A keď Guzzi tak zo Sušic.

wiking
wiking napsal 28.03.21 v 23:15

První Kozí je asi to nejlepší co u nás mezi prodejci motorek máme.V létě sem tam byl na čumendo ,koupil sem jen tričko ale i tak příjemný jednání ,na podzim mi sehnali pístní kroužky do Califa s ochotou jaká se málo vidí.Palec nahoru!!!

Honzus75
Honzus75 napsal 28.03.21 v 23:07 10b.

Paráda, čím dál, tím víc o ní taky začínám uvažovat k Shiverovi...

cortes
cortes napsal 28.03.21 v 22:51 10b.

Yura Paráda chlape, užívej si strojovnu.

Karlossboss
Karlossboss napsal 28.03.21 v 22:04 10b.

Velmi dobře napsané ,jako od profíka co recenzuje motorky 30 let .Honza P. taky disponuje vtipným psaným slovem a jestli to tu četl, musel slastí ejakulovat Udělal jsi moc dobře ,je to bezesporu nejlepší prodejce Guzzin v této galaxii . Mechanik Jiří ,jak brzy zjistíš ,je naprostej zázrak ,někdy si říkám, jestli není z Atlantidy.
Pevně doufám, že letos bude Sušickej sraz k 100 výročí .Jestli ano ,přijde ti od nich pozvánka .-)

Slávek-TDM
Slávek-TDM napsal 28.03.21 v 19:49

Gratulace k Italce Tak se snad letos potkame na Soupatkach ve Studeny. Kdyz ne na jare, tak urcite na podzim...

Yura napsal 28.03.21 v 19:02

Znovu nevycházím z údivu, kolik lidí si dá tu práci ten můj elaborát přečíst, a zaujme je to natolik, že napíší svůj názor. Já jsem samozřejmě velmi potěšen, a všem patří moje VELKÉ PODĚKOVÁNÍ .

A měl bych asi i nějak reagovat. Tedy:
je tu víckrát zmíněný vlažný výkon tohoto motoru. Ano, pro motorkáře, kteří celej život prohání stokoňový nadlitry, to asi tak bude. Já jsem ale jiná skupina. Jezdím teda (včetně nelegální dětské éry) něco přes 30 let, ale vždy jsem měl motorky relativně slabé. Velmi dlouho jsem jezdil na choperu, ale před 2 lety jsem jej ze zdravotních důvodů opustil (páteř, podrobnosti - viz záznam mojí bývalé motorky Honda NC). Jezdím velmi nezáživně, zákonné meze překračuju jen trošku. Limitům motorky se nikdy nepřiblížím, v podstatě žádné, co jsem kdy měl. V85 je nejsilnější motorka v mém životě. To, co dokáže, mi bohatě stačí. Na Grisu bych byl pro smích, jezdil bych s tím svojí stovkou a motorka by trpěla. A potřebuju kvůli svému zničenému hřbetu posez, kdy mi jdou hnáty pokud možno dolů - je to snesitelná pozice, takže jsem vyhledával hlavně mezi cendury. Jistě, bylo tisíc jiných a asi lepších možností (včetně Stelvia), ale když přišlo V85, úplně jsem jí propadnul... A tím se dostávám k další, zde v příspěvcích zmíněné veličině - vzhledu.

Jo, někomu asi připadá prapodivná, nebo dokonce hnusná. Já to respektuju, uplně v pohodě, každý má svuj vkus. V85 je italka - a tím je řečeno vše.Tady není žádný "docela to ujde"... tady se obhlížitel buď poblije, nebo zamiluje. Já spadl do druhé skupiny. Ihned, na první pohled. Hned jak tady na Motorkářích tenkrát zveřejnili fotky prototypu. Říkám - tyvole, to je pecka, mě to perfektně sedlo do noty.
Ta motorka je v mých očích prostě nádherná. Nádherná Co víc říct...

No a naposled - První Kozí. Já fakt nelžu. Každý písmeno co jsem tu o nich zmínil, je pravda. Jistě, teprve přijdou starosti - servisy, doplňky, možná i poruchy (snad ne). Takže se to vystříbří. Ale dosavadní zkušenost je opravdu mimořádná. Víte pánové, já čtu všude na netu na všechno jen negativa a shazování. A sere mě to. Když někdo dělá dobře svou práci, umím to ocenit. A umím to sdělit veřejně. Vážím si poctivých a pracovitých lidí. Kozí není žádná rychlokvaška, MG prodávají v podstatě od převratu, a kdyby to dělali blbě, dávno tu nejsou. Ostatně, doporučím každýmu, kdo je nezná a líbí se mu nějaká guzzina, si to zkusit, a myslím, že pár kupců by vzniklo

Fandy2
Fandy2 napsal 28.03.21 v 18:48 10b.

Pěkná recenze,dík.

sedlson
sedlson napsal 28.03.21 v 17:48 10b.

Na to, že sereš v borůvkách, máš sloh lepší, než někteří pražští redaktoři .Jinak gratulace ke vstupu mezi blázny do koz. A Nexus má pravdu, zkus Bellagio nebo Griso a asi tě štěstím jebne . Mnoho šťastných kilometrů

Chleidy
Chleidy napsal 28.03.21 v 16:57 10b.

pěkně od srdce napsaný, už se těším na pokračování, je to moje srdcovka a mám z ní podobný pocit jako ty, tak doufám, že ji budu mít taky jednou pod zadkem. Kolama dolů.

Olísko
Olísko napsal 28.03.21 v 16:43 10b.

Radek2107
Radek2107 napsal 28.03.21 v 16:40 10b.

Ta motorka je prapodivná (tím rozhodně nemyslím ošklivá, prostě není to tuctovka). Popis a vyprávění pobavilo.

BoBo1
BoBo1 napsal 28.03.21 v 16:17 10b.

Pobavil jsi. Teším se na velkou recenzí. Davám 10 i za těch padesát km, protože se mi líbí jak je to napsaný.

nexus
nexus napsal 28.03.21 v 16:04 10b.

gratuluji ke guze ,, je super že jsi nadšený a to už máš jednoklapku, kdyby jsi vyzkoušel Bellagio nebo griso do roku 2011 to by jsi teprve koukal... Tady už jsou ty nové motory trochu tupé ,ale pořád super... At ti to jezdí

Massakra
Massakra napsal 28.03.21 v 14:53 10b.

Ty vole už to máš v profilu.

Fi-kus
Fi-kus napsal 28.03.21 v 13:36 10b.

Pobavil jsem se!
Pokud Kozi tak funguje, klobouk dolu!
Preji hodne km v sedle!

rudirt
rudirt napsal 28.03.21 v 13:07 10b.

Opravdu hezká barevná kombinace!
No a když přihodí Alu kufry navrch... no nekup to...
Přeji spoustu pohodových km!!!

XPALIC
XPALIC napsal 28.03.21 v 09:49 10b.

Konečně splněnej sen ... gratulka lumpe

vilda_vrtule
vilda_vrtule napsal 27.03.21 v 23:49 10b.

...ještě body :)

vilda_vrtule
vilda_vrtule napsal 27.03.21 v 22:07

Moc pěkná... Ta moje tuctovka stála polovinu, ale já měl to štěstí, že jsem slyšel "tak si jí táto kup, když se ti líbí" Ať vám to spolu vrčí a jen kola a dolů!

tatíkPé
tatíkPé napsal 27.03.21 v 20:20

Je krásná.

vencysta
vencysta napsal 27.03.21 v 18:46 10b.

Super volba

Pafka.7
Pafka.7 napsal 27.03.21 v 16:42 10b.

Kurňa, nejsem žádný knihomol, ale ty napsat knížku, tak si ji určitě koupím. Vtipný a věcný popis, křásná motka přesně moje krevní skupina. Tak ať to jezdí a těším se na další postřehy z vašeho soužití.

rancher
rancher napsal 27.03.21 v 15:56 10b.

Yura napsal 27.03.21 v 10:52

Opět musím všem poděkovat za komenty.

Že ty moje hemzy tolik lidí zaujme, to jsem nečekal. Ale píšu, jak mi zobák narostl. I když... přiznávám - nikdy jsem nemachroval (žádnej mistr motorkaření opravdu nejsem a vůbec se nestydím to otevřeně přiznat), a taky nelžu (jako ten titulek, co bývá v amerických seriálech: "this story true") - to zase jako jo

Díky všem

Podas
Podas napsal 27.03.21 v 10:20 10b.

Tak Kámo, tys to popsal jak to je Jj Prvníkozí a Pan Centrální Kozza. . Jóó už to nejde zzastavit Tak za Guzzinu a skvělý popis 10 jistá

Jarda
Jarda napsal 27.03.21 v 10:02 10b.

Super recenze díky a tohle mě prostě pobavilo:

No, kilo vlašáku asi těžko, žejo...

Díky.

Tomage
Tomage napsal 27.03.21 v 07:56 10b.

Krásná motorka Juro. Ta by mi taky v garáži nevadila... Přeji mnoho šťastných kilometrů!

Donald
Donald napsal 26.03.21 v 21:13 10b.

Moje krevní skupina. Ne motorka, ten kluk.

Kacafirek
Kacafirek napsal 26.03.21 v 20:13 10b.

Boží zpověď nadšence !
Hodně štěstí a radosti na cestách

roman689
roman689 napsal 26.03.21 v 19:44 10b.

Ty woe Yuro už nevíš na čem by jsi jezdil-tichá velká závist-moc pěkná motorka a upřímně Ti ji přeju

Yura napsal 26.03.21 v 19:17

Moc všem díky za odezvu, jsem rád, že to někoho zaujalo.

PS: je zajímavé (když pročítám komenty tady u mojí, ale i u ostatních TéTéček) jak se tento typ šíří mezi motorkáři. Asi má něco do sebe. Masovka jako japonské stroje to asi nikdy nebude, ale rozhodně nebude v budoucnu ojedinělá. Nebude-li v brzsku zavražděna nesmyslnými emisními limity, bude jich jezdit mnoho. Velmi mnoho. A já si myslím, že to je dobře.

Kawadědek
Kawadědek napsal 26.03.21 v 19:05 10b.

Yuro, paráda Parádní text, jako vždy když něco píšeš a podělíš se s motorkářskou obcí o své zážitky, radost, doporučení... Jen tak dál. Jo a na Velikonoce žádný vyšupání hodovačkou Markétu. Jenom jemné pohlazení. Máš proč - když jsem viděl tu cenu ! Do jižních Čech pozdrav pro oba Ota

zeke11
zeke11 napsal 26.03.21 v 19:04 10b.

Krásný stroj, nevadila by mi v garáži...

Milan1963
Milan1963 napsal 26.03.21 v 18:35 10b.

Moc dobře napsáno ! Taky po TT koukám, ale jet do Sušice zatím nelze...chci se svézt, zažít. Potom se rozhodnu. Ale asi - ano. I díky Tvému popisu - recenzi.

Sir_CHerokee
Sir_CHerokee napsal 26.03.21 v 18:23 10b.

Krásný stroj! Výjimečný. Kolama dolů...já dnes objednal V85TT Travel.

Zdenekkkkk
Zdenekkkkk napsal 26.03.21 v 18:09 10b.

Juraj22
Juraj22 napsal 26.03.21 v 17:57 10b.

Krásná mašina a super popis, tak ať to jezdí a hlavně kolama dolů

Yura napsal 26.03.21 v 15:18

Tak jsem po návratu z noční vložil na Motorkáře.cz svou Guzzinu a šel jsem si dát šlofíka. A když to pak otevřu, je tu 11 komentů. To mě překvapilo, a popravdě - velmi potěšilo. Díky všem

Davcoun
Davcoun napsal 26.03.21 v 15:10 10b.

Tak tohle je bezva počtení

vitik
vitik napsal 26.03.21 v 14:03

Jo prodejci, tak to je někdy kapitola sama pro sebe...Ale s poptávkou na TT čko jsem se obrátil na dealery v okolí 100km a nakonec objednám u Průchy o 150km dál. Ten chlap je srdcař a asi i svéráz, ale kápl mi do noty. Sice k nejbližšímu dýleru o 3:20´ autem kratší cesta, ale než být někde objekt nehodný pozornosti personálu, nebo snášet útrpné pohledy , že jsem tam nepřijel rovnou na balíku Masaryků ze státní tiskárny cenin, taxi tam na hen tu Schumavu jednou za čas udělám výlet ...