Moto Guzzi V85 TT (2020)

Vlastník rendazase
Vloženo 21.3.2021
Aktualizováno 21.4.2021

Krásná motorka. Rozhodně jiná než všechny ostatní. Prostě Italka se vším co k tomu patří ?

Motorka koupena od FIRMA:IMOFA, spol. s.r.o. (Praha 4-Krč) - Výborná komunikace. Na všem se dá rozumně domluvit. Mechanik, který rozumí tomu co dělá a je vidět, že ho práce baví.

První dojmy - Jen jak sleze sníh tak budou. Zatím jsem nadšenej a koukám na ní jak na svatej obrázek.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny co nechtějí mít motorku, kterou má 8 lidí z 10ti.

Doplňky na motorce - Alu kufry
Original mlhová světla
Topcase Kappa 48l
Mediální platforma MIA
Vyhřívané hefty

Je krásná jak žádná jiná. Ideální na adventure dovolenou i na výlety kolem komína. Pár věcí se doladí v průběhu sezóny. Rozhodně dokoupím media centrum MIA , vyhřívaný hefty a vyšší plexi. Pak pořěším topcase. Snad ještě nástavce na chrániče rukou a central stojan.

Tak prvních 300km za sebou a nadšení větší a větší. Turistický plexi co jsem zvažoval tak zatím řešit nebudu. Stačil mi úplně to originální. K tý motorce mi vzhledově sedí nejlíp. Motor mi přijde tak akorát. Žádnej supersport, ale jede taky moc hezky. Zatím tedy musím říct, že motorka mi maximálně sedí.

Najeto mám už přes 1000km kolem komína. Je to skvělý stroj. Radost na něm jezdit. Dokoupil jsem topcase Kappa 48l.

Hully
Hully napsal 22.04.21 v 10:41 10b.

tóž pekné té barvičký
tak ať slouží, někdy se stav

Jenda1319
Jenda1319 napsal 05.04.21 v 18:51 10b.

aaaaaaa, další do stáda koziček;)... Tak vítej a užívej, protože to co mi s tou kozou a tím jejím charisma zažíváme , tak to je opravdu výjimečnost... Hodně šťastných kilometrů.

Tygrik75
Tygrik75 napsal 29.03.21 v 13:36 10b.

pěkná a opravdu asi nej kombinace barev. Ať Italka věrně slouží a těší na každém metru jízdy.

vencysta
vencysta napsal 27.03.21 v 18:45 10b.

Super volba

Sir_CHerokee
Sir_CHerokee napsal 26.03.21 v 18:29 10b.

Krásný a výjimečný stroj. Kolama dolů. Potkáme se na cestě .