Stomp KZR 140 (2012)

Vlastník ondra2000
Vloženo 18.3.2021
Aktualizováno 18.3.2021

Hračka pro méně náročné lidí, na lítání po stráních a polích je to úplně akorát.

První dojmy - Ze začátku jsem byl nesvůj z řazení ale po cca 1mh jsem si zvykl a jsem s ní spokojen. Celkově jsem nebyl naučený na 4 takt tak to byla taková asi největší změna. Dost rychle jsem si ji osvojil. Zatím ji mám chvíli tak se uvidí časem

Zatím s tím moc najeto nemám ale i tak s toho mám do ty pocit. Pohodlnost při jízdě záleží dost na terénu. Ale ať je jaký chce není to úplně špatné. Motor vypadá zatím celkem dobře ale z té chvíli co jej mám nemůžu moc soudit. Podvozek je solidní, pěkně chodí tak jak má, nijak se to nekouří. Nejsem na tom zatím vyježděný ale ovladatelnost se dá i při maximální rychlosti která je sice zanedbatelná oproti většině strojů na této stránce. Spolujezdce si můžu dát možná tak za krk, jinde pro něj není místo. Spotřeba je dobrá, cca 4-5l na 100km v menším terénu. Zatím dělám trochu větší servis po 100mh ale s tím jsem při koupi celkem počítal. Asvalt tomu moc nesvědčí, žere gumy. Nejlepší je měkčí hlína.