Ducati 999 (2005)

Vlastník meerecheck
Vloženo 16.3.2021
Aktualizováno 7.1.2023

Koupena lehce upravena asfaltem, ale ze velice priznivych podminek. Ani mi to neva, aspon jsem to vše rozebral a stavim si pomalu Ducatku :)

První dojmy - Jizdni dojmy me cekaji, nikdy jsem na tom nejel. Poznatky se servisu jsou smisene. Neco je fajn a dela se hezky, dost veci je pracnejsi. A trh s pouzitymi dily je naprosto mimo realitu, spouta veci jsou levnejsi jako nove v originale.

Motorku bych doporučil pro - Pro pilota, co s tim bude objizdet starsi japonce vnejskem v zatacce :)

Doplňky na motorce - Antihop Ducati Performance
Lehčí setrvák TSS
ECU remap
Obracene razeni

Asi prisel cas na zmenu, tak jsem do toho skocil. Snad v zatackach splni ma ocekavani :)
Jel jsem dotiz na dobre serizene 900ss a krom motoru jsem byl mile prekvapen.
Zataci a brzdi, proti GSXR 1000 to bylo jak kolo :D
Tesim se.

Rok 2021 neni pocasim zvrovna pecka. Najel jsem cca 900km a 2x mostecky autodrom. Podvozek a brzdy jsou uzasne, motorka mi sedi do rukou, ani me z nic nic moc neboli a rozhodne svoji vahu dokaze velice dobre skryt. Chybi ji pouze sila v primce. Nechapejte to spatne, jede velice dobre, ale na japoskeho litra na vyjezdu ze zatacky proste nemate.
Spolehlivost nemuzu soudit, jen jsem do toho pakrat tankoval :D

Se zarmutkem prodana v lednu 23 ...

33Honza
33Honza napsal 22.03.21 v 18:43 10b.

alfa33ti
alfa33ti napsal 20.03.21 v 12:13 10b.

Podle mě jedna z nejkrásnějších Ducati . Držím palce

Petr45
Petr45 napsal 19.03.21 v 18:58 10b.

Taz-007
Taz-007 napsal 19.03.21 v 07:59 10b.

Na zatačky jsou tyto motorky 1A* , bude se ti to líbit. Jen je potřeba projíždět pod plynem, jinak tě to vyklepe