BMW R 1200 RT (2012)

Vlastník Pavel_G
Vloženo 13.3.2021
Aktualizováno 14.3.2021

Tak mi doma žena řekla, že bych si měl koupit něco novějšího

BMW K 1300 GT: vyšší cena

První dojmy - První dojmy teprve budou. Jako 28.12. toho člověk moc nevyzkouší. V březnu jsme to zkusili jen kolem komína a brzdí, troubí, svítí... už aby bylo teplo.

Motorku bych doporučil pro - Nelze asi ani doporučit. Ten kdo se po ni dívá, tak moc dobře ví, proč ji chce. Určitě je pro ty co chtějí jezdit a cestovat jak sami, tak ve dvou. Sice vypadá jako autobus, ale jak se rozjede, tak všechna velikost jde stranou.

Že budu chtít zkusit další BMW jsem věděl. V čem pokračovat, ale nebylo jisté. Zda to bude další Káčko nebo eRko, tak to byla dlouhá cesta. Kluci ze skupiny GéTéčkaři sorry, ale nakonec zvítězilo eRTéčko. Doufám, že se ještě uvidíme a budete se se mnou bavit.
Když už jsem se rozhodl, stanovil si cenový limit, spíš to byl limit velikosti prasátka, věděl co vše na ni chci, jaký ročník a potom začalo hledání. Začal jsem na českých bazarech, ale nic mi nepadlo do oka, tak jsem rozšířil hledání o Německo a Rakousko. Nakonec se jedna objevila v Německu a slovo dalo slovo a na konci roku jsme tam s kamošem frčeli, covid necovid.
Když jsem ji uviděl, tak jsem si myslel, že ji chlapík vytáhl zrovna z výroby. Motorka byla sice bez topcasu (ten jsem již dokoupil), ale jinak v plné výbavě s rádiem, navigací, ESA, vyhříváním heftů a sedla (šité na míru), doplněná o padáky a přídavná světla. Víc toho už snad do tohoto autobusu nejde ani namontovat.
Nemohu popsat zkušenosti z jízdy, které nakonec budou a věřím tomu, že jen pozitivní.

StB
StB napsal 20.03.21 v 08:26 10b.

Krásnej stroj a dojmy? Ty budou jen ty nejlepší. Stačí ať nejsou sjetý gumy a jízdní pohoda na palubě je excelentní.

jendahh
jendahh napsal 20.03.21 v 08:22 10b.

Ahoj, moc pěkná, hodně šťastných kilometrů!

strobll
strobll napsal 19.03.21 v 09:27 10b.

petr13
petr13 napsal 16.03.21 v 22:06 10b.

Ahoj, z boxerem nešlapneš vedle,je to klasika
Do spolehlivosti lepší než káčko.