Suzuki SV 650 (2007)

Vlastník Darkxdevil
Vloženo 7.3.2021
Aktualizováno 7.3.2021

Splněný sen, co víc dodat. Jak se říká - láska na první pohled.

Yamaha FZ6 N: důvod neuveden
Yamaha MT-03: důvod neuveden

První dojmy - První projížďka po přesedlání z čínského endura - nezvyk jak prase. Jiný posez, nohy vzadu atd... Po pár kilometrech už jsme si ale na sebe trochu zvykli. Nádherný zvuk laďáku a ten kopanec při přidání plynu je mazec :-)

Průměrná spotřeba - 4.0525 l/100km

Zatím se s eSVéčkem teprve seznamujeme, takže na nějaké závěry je ještě moc brzo.
Když jsem si kupoval první motorku, myslel jsem, že enduro bude pro mě, ale nechytlo mě to a chtěl jsem prostě něco na cesty - a musel to být naked. SV mi bylo i doporučeno a tak jsem se na něj zaměřil a čekal jsem přes půl roku, než se objevilo takové, které bych chtěl. No a pak bylo za 3 dny po zveřejnění inzerátu v garáži. Teď už jen, aby bylo pěkně, abychom mohli vyrazit

pali3x
pali3x napsal 08.03.21 v 16:16 10b.

Super motorka, prajem všetky kilometre kolesami dole a veľa pekných zážitkov
SV bola mojím snom odkedy som ju ako teenager videl vo výklade predajcu Suzuki (bolo to dávno). Pri nedávnom výbere motorky som ju už do výberu nezaradil, ej keď som na začiatku rozhodovania aj rozmýšľal, či... Osobne mi pasuje skôr cestovné enduro, na ktorom nemusím pozerať na kvalitu ciest, ale vezmem mapu, pozriem kde sú pekné kľukaté cesty a idem... Ono to "čuduj sa svetu" prejde všade bez toho, aby mi to vytriaslo všetky moje kosti" Na pekné a rýchle cesty mám auto
Záver: pekný naháč v podstatne nikdy nezostárne a nemôžem povedať, žeby ma aj nelákal... ale asi by ma obmedzoval pri výbere ciest.

Milo1
Milo1 napsal 07.03.21 v 19:20 10b.

Moc pěkný ať slouží