Triumph Speed Triple (2011)

Vlastník Hříbek
Vloženo 2.3.2021
Aktualizováno 7.4.2024

Vloženo: 22.06.2021, Uskutečněno: 22.06.2021, Stav tachometru: 39500 km, Zhlédnuto: 15x

Alpy 2021, Rakousko, Slovinsko a kousek Itálie. 4dny, 4biky a 1500km těma nejklikatějšíma silničkama Trasu jsme vybírali podle zakroucení na mapě a barvy: zelené = fuj dálnice, oranžová = moc hlavní, žlutá a bílá byly naše barvy pro zábavu
První den jsme po práci přejeli za Mariazell, dali koupačku v místním bazénu a po několika pivech se vydali objevovat rozestavěnou soutěsku chvílemi to bylo o držku pak za strašnýho smradu šli spát do chatky od koňáků
Druhý den jsme měli zamířeno přes Rakousko do Slovinska na Vršič a Magart. Mangart byl ještě zavřený (dole byl zákaz), ale brány byly nahoře a na doporučení dvou borců ze Šluknovskýho výběžku, co jsme je potkali na Vršiču jsme si to tam akčně vyjeli. Bohužel zhruba ve 3/4 byl zasypanej tunel sněhem, ale i tak to byla nádhera Spání jsme si bookli v Bovcu, kde to večer celkem žije a město je plný vodáků, kteří sjíždí Soču.
Třetí den jsme se vydali omrknout hranice Itálie, nikdo tam evidentně roky nebyl, tak jsme si jeli projet dvě passíčka v Itálii a za Travisiem jsme se zase vrátili do Slovinska do Krajnské Gory na koupačku v jezeře ... nevlezli jsme tam - byla to ledárna jak prase koupačku nám vynahradil teplý Bled. Pak jsme to křižovali slovinskými hory podél rakouských hranic až někam pod Graz, kde jsme měli ubytko v malé dědince Groče hned u hranic. Místní chlapík nám dal na uvítanou hned dva panáky domácí pálenky a zas byla dobrá nálada
Čtvyrtý den začal úchvatným passem z Lavamünd do Aibl (silnice 69) už na Rakouské straně. Před devátou hodinou ráno to tam lítalo jak na Moto GP a ze všech stran tam mířilo nespočet motorek a sporťáků - asi to tam přes den hodně žije Pak už jen prázdnými úzkými cesty směr na poslední koupačka v Mariazell.

Speeďák fungoval parádně a suprově jsme si spolu polítali i denní porce 500km nebyl problém, dojezd na nádrž i v dost rychlým tempu skoro 250km taky super

Jo a jestli se ptáte na hranice a testy? jo testy jsem si udělali, antigení na 72h, ale ještě den před odjezdem takže už do slovinksa nám neplatili ... ale nikde ani noha!

Bikovec (2) napsal 04.12.2021 v 22:29

nádhera

31081 (670) napsal 30.06.2021 v 14:36

Guga (72) napsal 23.06.2021 v 11:27

Nádhera

Pupi04 (41) napsal 22.06.2021 v 16:49

• Dolomity 2023

Tak jako posledních šest let, vyrážíme v druhé polovině června na pánskou jízdu, tentokrát do Italských Dolomit. Schůzí ohledně destinace, odjezdu, přepravě atd. proběhlo nespočet, vždy s jediným výsledkem, na čem jsme

Typ: Dovolená
    Vloženo: 01.09.2023
    Uskutečněno: 24.06.2023
  • zimní údržba

Abych si aktualizoval deník, tak si sem napíšu co proběhlo přes zimu :-) 1) v první řadě jsem musel řešit přední brzdy, původní kotouče byly volné na nýtech a při brzdění už značně pumpovali do páčky. Vyřešil jsem to p

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 06.06.2023
    Uskutečněno: 06.06.2023
  • Stelvio 2022

Jako každý rok panská jízda jak se sluší a patří :-DD Tentokrát s cílem STELVIO |-) ale nezůstalo jen u něj ;-) Vzhledem k časové tísni, finanční náročnosti a nervním manželkám, jsme vyměkli a mašiny si do Itošky dovez

Typ: Dovolená
    Vloženo: 09.07.2022