Triumph Speed Triple (2011)

Vlastník Hříbek
Vloženo 2.3.2021
Aktualizováno 7.4.2024

Je to rebel :-)

Vloženo: 14.05.2021, Uskutečněno: 14.05.2021, Stav tachometru: 37850 km, Zhlédnuto: 25x

Tak máme za sebou druhou tisícovku a už bylo na čase vyměnit gumy. Zatím nikdy jsem neměnil gumu v celku a i tentokrát tomu nebylo jinak Prostě bych to nepřenesl přes srdce, ji jen tak obyčejně vyzout bez toho , abych si trochu nezakravil Navíc, když to byla uklouzaná Michelinka, která mi moc jistoty nedávala ... spálit ju!!! Nechal jsem se trochu unést a gumu praskl na dvě půlky ... kámoš s vozíkem pomohl
Nyní už mám nazuté osvědčené Bridgestone S21, které na Fazerovi fungovali luxusně, tak už se nemůžu dočkat jak budou sloužit na Speedovi
Jinak se Speedem už jsme se trochu skamarádili a dělá jen samou radost

• Dolomity 2023

Tak jako posledních šest let, vyrážíme v druhé polovině června na pánskou jízdu, tentokrát do Italských Dolomit. Schůzí ohledně destinace, odjezdu, přepravě atd. proběhlo nespočet, vždy s jediným výsledkem, na čem jsme

Typ: Dovolená
    Vloženo: 01.09.2023
    Uskutečněno: 24.06.2023
  • zimní údržba

Abych si aktualizoval deník, tak si sem napíšu co proběhlo přes zimu :-) 1) v první řadě jsem musel řešit přední brzdy, původní kotouče byly volné na nýtech a při brzdění už značně pumpovali do páčky. Vyřešil jsem to p

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 06.06.2023
    Uskutečněno: 06.06.2023
  • Stelvio 2022

Jako každý rok panská jízda jak se sluší a patří :-DD Tentokrát s cílem STELVIO |-) ale nezůstalo jen u něj ;-) Vzhledem k časové tísni, finanční náročnosti a nervním manželkám, jsme vyměkli a mašiny si do Itošky dovez

Typ: Dovolená
    Vloženo: 09.07.2022