Honda Forza 750 (2021)

Vlastník maga
Vloženo 2.3.2021
Aktualizováno 2.3.2021

Výmena za x-max 400, technika pokročila, je čas na výmenu.

Motorka koupena od Styx Honda

První dojmy - Forzu som objednal 11.11.2020, t.j. krátko potom ako bola predstavená. Bez toho aby som ju videl naživo, sedel na nej či jazdil. Proste láska na prvý pohľad. A keď dnes Forza prišla, a postavila sa vedľa x maxu...

Doplňky na motorce - Doplnky - zatiaľ žiadne, plánujem horný kufor

X- maxu som vďačný za beporuchovú, spoľahlivú prevádzku, ale technika pokročila.
A mne sa zachcelo niečo modernejšie, silnejšie. A to Forza spľňa, aspoň pre mňa. Jazdím do práce, takže sucho, závetrie, a miesto pre tašku a obed je podstatné.
Zatiaľ čakám na EČV, takže skúsenosti doplním neskôr. Pár metrov po dvore, posed, poloha riadidiel, rozmiestnenie ovládačov, display s x funkciami a grafikou ma nadchol. Perfektne tvarované sedlo, vďaka ktorému dočiahnem na zem, na maxe len špičkami. Technické parametre sú dostupné, tie rozpisovať nebudem.

Tomr
Tomr napsal 02.05.21 v 16:12 10b.

Gratuluji kolego k další Forze v čechach a na slovensku. přeju hodně šťastných kilometrů. O modré jsem také přemýšlel, ale před Forzou jsem měl (vlastně ještě mám, ale na prodej) modrého T Maxe.

iTomas
iTomas napsal 07.03.21 v 18:00

Gratulace, nová Forza 750 vypadá moc pěkně!
Kapánek mi to menší zadní kazí celkový dojem, ale jinak opravdu pěkná.
Až si jednou udělám moto papíry, tak se také vydám touto cestou.
Ať to jezdí!

Havraha
Havraha napsal 07.03.21 v 09:03 10b.

Zdravím kolegu s Forzou. Mám to stejně, co sem ji viděl, tak hurá pro ni. Zpátky na dvě kola s Forzou a ne jinak. Moje zrovna dorazila k dealerovi, tak jen co skončí uzávěra hurá pro ni. Kolama dolů a hodně km.

Dany01
Dany01 napsal 07.03.21 v 08:04

velmi pekná , ak som dobre videl ma to reťaz- radšej kardan, remen. síce retazujem ale ak výmena tak za kardan

Myschan
Myschan napsal 03.03.21 v 11:14 10b.

Gratuluji k novému stroji. Určitě bude super, taky se mi líbí jako univerzální stroj, ale bohužel ta cena . Posílám 10 a kolama dolů