renocar_unor

Husqvarna Svartpilen 701 (2020)

Vlastník Chmelar
Vloženo 2.3.2021
Aktualizováno 2.3.2021

Opravdu láska na první pohled nic víc

Motorka koupena od Z druhé ruky

Yamaha XSR 700: Hezká ale ta bačkora místo předního světla mě odradila, jinak určitě super i je to pohodlné,spolehlivé,živé
Ducati Scrambler: Trošku tvrdší řazení jinak parádní ve stopě

První dojmy - Okamžitě padla do ruky, žádné hledání stupaček ani nahmatávání páček -prostě akorát.Pár kilometrů proběhlo, zatím 400 km v zimě ,ale na sluníčku a docela čehož jsem se obával i pohodlně, jednoduchá uvolněná jízdní pozice.Jediná negativní zkušenost, ale o tom jsem věděl...spojkový váleček na výměnu ...v rámci garance.To myslím ale proběhlo u všech.Vyzdvihnul bych absolutně přesnou geometrii jízdy, neuvěřitelně jednoduchý,pevný.Věřím ,že zkušený jezdci by to dokázali ocenit ještě lépe.

Motorku bych doporučil pro - Všichni a to doslova, pokud dosáhneš na zem. Tohle může jezdit i neumětel jako jsem já ,ale i frajer co to umí nacpat pod plynem do zatáčky, motor je dole trochu nekompromisní ,ale střed a vršek to je teda až neuvěřitelný na jednoválec, když jsem to zkoušel na německé dálnici do Lyšovského stoupáku 190.”””””,tak jsem ani nevěřil, jestli to je pravda .

Myslím, že jsem to popsal již v horních řádcích , tolik nalítáno nemám , abych rozváděl diskuse, jen tam asi pošlu jiný výfuk i s trubkou katalysátoru místo té 5.kilové krabice pod motorem, ale to je daň současnosti kterou můžu řešit.

speroure
speroure napsal 14.04.21 v 21:41 10b.

Krásná Hqv! Přeji mnoho krásných km, a hlavně bezpečně- hrozně nutí tahat za plyn, znám to moc dobře!

Chmelar
Chmelar napsal 12.04.21 v 00:46

olala, pozor, dá se snadno podcenit.Takže přední kolo vzduchem neni problém ,problém je ale ovšem když podceníš zatáčku.Takže , to co jsem dával na Guzině 80. tak tady letíš 130. a nevíš o tom. Takže bacha kamarádi ...je to lehký,čiperný ,ale řidič by měl vládnout... ne mašina.Dneska mi zůstala ruka na plynu déle než jsem potřeboval a už to bylo hned na hraně.A na to já nemám.Ten motor nedá klidu furt chce ,tak se učím odedneška mírnit. Dávejte na sebe pozor.

mopako
mopako napsal 21.03.21 v 13:30 10b.

Moto je samozřejmě pecka, ale k tomu katoši, Já to sundal a dal komplet holej svod a zadek Arrow, po sezoně sem tam ten katoš vrátil-jak to řvalo. Uřezal sem držáky na ty plechový kryty sjednotil barvu nerezu a dá se na to i dívat.

Jurca
Jurca napsal 12.03.21 v 19:13 10b.

tady nelze jinak, TOP TOP TOP nádhera...

ILA
ILA napsal 09.03.21 v 11:33 10b.

... skvělej výběr! Já se zamilovala navzdory dosáhnutí na zem (163 cm snad). Dráťáky jsou nádhera + zrcátka, ale jak v nich vidíš? Já v této pozici blbě nebo vůbec (v závislosti na rychlosti/vibracích). A ...máš prosím konkrétní řešení ke krabici? Díky, ila