Honda CBF 600S (2011)

Vloženo 2.3.2021
Aktualizováno 3.4.2024

Boční kufry Kappa K22N + držáky KL174

Vloženo: 11.05.2022, Uskutečněno: 11.05.2022, Zhlédnuto: 56x

Letos bych rád podniknul nějaké delší výlety a proto došlo na osazení bočních držáků (Kappa KL174) a nových kufrů (K22N).
Protože pojedu většinou sám, zvolil jsem malé Kappa K22N, 22l litrové plastové kufříky s vrchním otevíráním. Motorka zůstala stále docela úzká a designově s CBFkem taky vcelku ladí. (každý uveze 5 kg a povolená maximálka 120 km/h)

Zadní madla mám jiná než v sérii, celokovová tvořící zároveň nosič pro zadní kufr. Takže bylo třeba vykrojit v gumové "podložce" výřez pro nové držáky bočních kufrů a snížit o tloušťku úchytu distanční váleček.

Jako jejich nevýhodu vidím hlavně celoplastové provedení, ani držáky nejsou posíleny kovem. Snad těch pár výletů vydrží .

Celkem budu mí k dispozici 56 l (zadní Givi Maxia) + 22 l (levý) + 22 l (pravý) = rovných 100 l. Snad poberu vše co bude třeba.

Pupi04 (41) napsal 11.05.2022 v 21:34

• Nové bačkory

Včera jsem nasadil nové pneu (Bridgestone Battlax BT023 jako dříve), protože až se jaro zeptá ... :-) Také proběhlo čištění a mazání řetězu. Brzdové desky vypadají, že ještě něco vydrží, tak uvidíme jestli dají ještě t

Typ: Údržba
    Vloženo: 03.04.2024
    Uskutečněno: 03.04.2024
  • Malá projížďka a výměna oleje

Počasí přálo a i když je jaro ještě daleko, trochu jsem Berunu provětral (je to po té pauze vážně radost !), vyměnil olej a filtr. Co jsem vloni do motorky nalil, to jsem dnes vylil, neubyla ani kapka. :-DD Každ

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 10.02.2024
    Uskutečněno: 10.02.2024
  • Ještěd

Tak jsem dal opět Ještěd. (Říčany - Mělník - Jestřebí - Mimoň - Stráž pod Ralskem - Ještěd) Tentokrát i s pokutou za jednu "plnou čáru". :-$ Ale jinak bezva výlet. Oběd v Motorestu Příchovice. Nakonec jsem se zajel

Vloženo: 28.09.2023
    Uskutečněno: 28.09.2023