Triumph Thruxton (2018)

Vlastník desmoman
Vloženo 28.2.2021
Aktualizováno 20.5.2022

Thruxton moderní klasika,kafáč jak víno

První dojmy - Motorka je nádherná.Britská british racing green je mazec.Dá se na to koukat hodiny.

Po 8 letech v sedle amerických svalu přišel čas na změnu.Táhlo mě to k Triumphu delší dobu a ted na jaře vše klaplo jak mělo.Na mašině najeto 0 ale posez a to vše okolo je snad uděláno na moji postavu.Motorku nebudu nijak upravovat líbí se mi tak jak je.Od předchozího majitele namontovány VH koncovky mašina má pěkný nevtíravý zvuk.Je to verze bez Ohlinsu ale mě to nijak neva spíš naopak.Je to víc do retra a největší gol je ten že už se nedělá...Tak až něco najedu tak sem dodám nějaký moudra
25.7.2021-Najeto na motorce nějakých 7000km.Sedla mi moc a jsem spokojen.Ze začátku jsem se pral s posezem ale ted už je vše v pohodě.Krásně ovladatelná lehká motorka která je za mě i na cestování.Jezdím s ní dálky a lebedím si.Proběhl i nějaký ten upgrade jako 2 sedlo,padáky a brašny na cestování.Sundal jsem malý štítek u světla chtěl jsem opravdu klasiku.Při volbě map jsem byl zpočátku opatrný ale ted už jen sport:D.Podvozek tak jak je mi plně vyhovuje.Pouze při cestování jedu na road motorka při ní mín baští.Jednu malou vadu trošku má.Je všude zdrojem zájmu:DDD.

PanCanaLL
PanCanaLL napsal 06.04.21 v 04:57 10b.

Dobrá volba kamaráde! To se ti bude líbit, těším se až dáme jízdu

marafzs600
marafzs600 napsal 05.03.21 v 19:03 10b.

Prostě nádhera

Křesťan
Křesťan napsal 02.03.21 v 13:17 10b.

Motorku nebudu nijak upravovat líbí se mi tak jak je

standamz
standamz napsal 01.03.21 v 20:12 10b.

Konečně ta správná značka a ještě v top barvě! Užívej kamaráde!

Šuty
Šuty napsal 01.03.21 v 20:04 10b.

V této barvě je krásný. Také se mi líbí více social verze s prachovkama. Užívej a pak napiš více. x.mag Slaný?