BMW F 800 R (2016)

Vlastník blankags500
Vloženo 27.2.2021
Aktualizováno 19.4.2024

Po pár sezónách opět návrat k "nahaté" moto. Snad počasí a doba dovolí užít si další kilometry roku 2021.

BMW F 700 GS: Výkon podobný předchozí moto - cestuji pouze po asfaltu

První dojmy - První dojem je super přibyl výkon a hlavně ubyly kilogramy. Motorka se vzhledem k nízkému těžišti dobře ovládá a v zatáčkách mám pocit, že se spolu nemusíme prát.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého kdo rád jezdí na moto a nevadí mu moc když na něj prší! :-)

Doplňky na motorce - K moto jsou dva boční kufry.Hlavní stojan, vyšší štítek Puig,koncovka od Akrapoviče padací rám.

Zkušenosti budu přidávat až přidám další kilometry.
Moto má z výroby nízké sedlo, které je překvapivě docela komfortní.
Vzhledem k výšce cca 170cm však uvažuji zda ho nenahradit komfortním ve standardní výšce.
Jinak plná výbava včetně ABS,ESA atd.
Cestuji co počasí a čas dovolí. Sedlo nahrazeno komfortním od Wunderlichu v standartní výšce. Ještě jsme pro delší přesuny doplnili turistické plexi a kryty rukou.
Najeto zatím asi 2500km což vzhledem k začátku května není vůbec špatné.
Na moto najeto cca 20 tis.km Jsem moc spokojená, užívám si lehkost a obratnost stroje. Ochrana před větrem je slušná a projeli jsme spolu i nějaké Alpy a v roce 2022 i Rumunsko. Poruchy i nehody jsme zatím naštěstí řešit nemuseli. Tak uvidíme co přinese rok 2023.
Tak rok 2023 máme se spoustou km za námi. Moto má najeto 50tis. km a stále dobře slouží.

jawatar
jawatar napsal 14.07.21 v 08:52 10b.

Super moto,moc ti sluší!