BMW F 650 CS (2003)

Vlastník anims
Vloženo 26.2.2021
Aktualizováno 26.2.2021

Vzhled jako kobylka ale agilní mrška s jednobuchem.

První dojmy - Po mém jezdicím křesle absolutní nekomfort v podobě mokrých bot při dešti ale podstatně větší radost z jízdy. Oproti dvouválu, tři, čtyř.. je to slabý odvar samozřejmě výkonově. Ale motorka je dost lehká na to aby motor stačil.

Čekal jsem horší chování v nižšich rychlostech ale je to hodný jednoválec. Naopak rozjezdy na jedničku si hodně užívám :) Rotax je prej nesmrtelný takže, jenom měnit olej.. Jsem zvědavý jak dlouho vydrží řemen, který pohání zadní kolo ale rád zkouším nové věci. A tadle motorka jich má na sobě tunu. Jako nádrž v sedle, tím i větší úložný prostor na původním místě nádrže. Jednostranná zadní kyvka. Hnusné budíky
Podvozek mi úplně po těch pár stovkách km ještě do zadku nesedl. Ale to bude asi zadní gumou. Čili doufám, že letos se to změní.

Servis ještě moc neproběhl, zatím se jenom ladí dodělávky, které jsou špatně.

Je to samozřejmě hlavně motorka na silnice ale doufám, že lehký offroad zvládne taky, uvidíme..

FakSanta
FakSanta napsal 02.03.21 v 10:06 9b.

Zdarec! Hele myslíš že bych od tebe mohl odkoupit tu zadní gumu až ji budeš přezouvat? Jsem taky z Ostravy takže stačí napsat až bude dole a dojedu

Mark09
Mark09 napsal 02.03.21 v 09:53 10b.