ČZ 250/485 (1982)

Vlastník Radek2107
Vloženo 23.2.2021
Aktualizováno 10.5.2021

Vloženo: 13.09.2021, Uskutečněno: 04.09.2021, Stav tachometru: 28030 km, Zhlédnuto: 173x

Na srazy běžně motorek nejezdím často. Přesto mi to nedalo a rozhodl jsem se jet na dlouho avizovanou akci - Jawa sraz v rodišti F. Janečka v Ledcích na Královéhradecku. Volba stroje nebyla těžká. Na Kawasaki se to nehodilo a 477 je mimo provoz, navíc na Kleopatře se mi jezdí dobře.
Počasí mi přálo, jen jsem se občas orosil od ranní mlhy. Slunce se však nezadržitelně rvalo k moci. Cestou jsem u Dymokur narazil na motoakci Dymokurský okruh, avšak ignoroval jsem ji. Jako vítr jsem se přes Nový Bydžov a Nechanice prohnal až do Hradce Králové. Ten znamenal malé zdržení. Pak už nuda až do Třebechovic pod Orebem, kde jsem v pohodě držel krok s osobními auty a nebyl jsem brzdou provozu.
Samotný sraz byl moc pěkný, motorek bylo více než 600. I Čezet bylo dost. Jen jsem se procházel, nasával atmosféru a vzduch prosycený dvoutaktními splodinami a prohodil pár slov s dalšími účastníky srazu. Na společnou vyjížďku jsem nečekal, cestou zpět jsem se ještě stavil u táty na oběd a v pozdním odpoledni zaparkoval motorku do garáže.
Cestu dlouhou 260 km zvládla Číza bez zaváhání a já si to "vejletění" s ní opravdu užil.

• Zavírání šoupátek Mšeno

Opravdu nastala doba ukončit sezónu? Ve Mšeně si to místní veterán klub myslí a proto uspořádal tradiční rozloučení. Mám to téměř za rohem - 35 km není moc. Dohodl jsem se sestrou, která potřebuje jezdit a jezdit, aby zí

Typ: Sraz
    Vloženo: 19.09.2021
    Uskutečněno: 19.09.2021
  • Namaž to! - lokální sraz v Teplýšovicích

Dokud to jde, tak vymetu srazy Jaw a Čezet, to jsem si řekl. Náhodně jsem natrefil na pozvánku na akci Namaž to! Tak proč ne, projedu se po mnou oblíbených silničkách, protáhnu Kleopatru a vůbec. Cestou jsem se zastavi

Typ: Sraz
    Vloženo: 19.09.2021
    Uskutečněno: 18.09.2021
  • Cesta na Moravu - zátěžový test

Motorku nemám zatím tak odzkoušenou, jak by bylo třeba. Napravit to měl víkendový výlet k Jirkovi, členovi moravské sekce našeho gangu :-) . Původně jsem chtěl jet na Kawě. Čekalo mne zhruba 230 km. Jirka musel být nat

Vloženo: 08.08.2021
    Uskutečněno: 08.08.2021