Yamaha XVS 1300 Stryker/Custom (2016)

Vlastník mlhos1
Vloženo 22.2.2021
Aktualizováno 22.2.2021

Vypadá fakt dobře,že? Proto jsem si ji taky koupil.

Motorka koupena od pri-motocentrum (Kamenný Most)

První dojmy - Po VTX 1300 a introši 1800, nizoučká mašina,která se skvěle ovládá,do zatáček padá skoro sama,sedí jak přibitá,vypadá dost dobře (pochvala japončíkům). Nedá se jet na pětku od šedesáti kam až dovolí,musí se řadit a držet v otáčkách,jinak cuká,ale po pár km.si člověk zvykne a jede supr.

Motorku bych doporučil pro - Stryker není zaměřen na určitou věkovou katagorii.Myslím že bude vyhovovat jak mladým klukům,tak i starejm psům.

Doplňky na motorce - Výfuk cobra ,větší brašny,snížení stupaček spolujezdce pro větší pohodlí.

Strykera jsem pořídil,protože jsem chtěl něco novějšího s málo kilometrama (10800km),co dobře vypadá ,jezdí a je nízký. Jsem totiž menšího vzrůstu. Za první sezonu najeto 10000km. Něco doma,okruh Slovenskem a Chorvatsko. Zatím úplná spokojenost na kratší i delší vzdálenosti. Motor o.k.,totéž podvozek,ve předu chybí druhý kotouč,hůře brzdí při plný náloži. Spotřeba okolo 5,5l ,pro batůžek mohlo být větší sedlo.Na dálky nic moc. Jinak bezproblémový stroj (japonec no!).

jassiak
jassiak napsal 24.02.21 v 09:45 10b.

Paulano
Paulano napsal 23.02.21 v 13:31 10b.

Vypadá fakt super!

pkkaca
pkkaca napsal 22.02.21 v 18:35 10b.

Nádherná Ať dělá jen radost krasavice

Pabli
Pabli napsal 22.02.21 v 18:25 10b.

žižala.
žižala. napsal 22.02.21 v 17:22 10b.

Parádní kousek.