KTM 1190 Adventure (2015)

Vlastník serfman
Vloženo 22.2.2021
Aktualizováno 22.2.2021

Je to oranžová bestie, ale krásná:)

První dojmy - Když jsem svoji kachnu poprvé vzal na vyjížďku, myslel jsem, že mi chce utrhnout prd*l, to zrychlení je fakt návykový. Ta ochota, s jakou se skládá do zatáček je až zarážející. Motor je fakt agilní a nenechá vás ani vteřinu na pochybách, že dokáže víc, než si myslíte.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná pro všechny blázny, kteří si chtějí užit dostatečný výkon a nebo trochu zábavy mimo silnici.

Doplňky na motorce - Větrný štítek, držák mobilu, rozšíření bočního stojanu, zvýšení řídítek, offroad dongle, vyhřívané rukojeti, zásuvka 12V pod sedlem

Tento stroj jsem si vybral asi rok předtím, než jsem si ho koupil. Pamatuji si, jak jsem ležel dlouhé večery v recenzích, článcích a fotkách, které jsou nejen na tomto serveru ale i jinde.
Jen za loňský rok jsem ujel přes 10tis km, takže můžu zodpovědně zhodnotit tento povedený stroj.
Takže k hodnocení:
- motor je k neutahání, těch 150 kobyl je fakt pecka
- brzdy jsou jedovatý a brzdí tak, jak se očekává
- elektronické nastavení podvozku měním jen do offroadu, ale funguje dobře
- sedlo už tak peckovní není, ale když se jde občas do stupaček, tak se to dá snést
- ovládání motorky je přehledný a jasný
Na této motorce se dá užít jakákoliv silnice i lehčí terén.

Kruciklaun
Kruciklaun napsal 07.03.21 v 16:42 10b.

A co gumy?

Brukev
Brukev napsal 22.02.21 v 13:36 10b.

Konečně zase pořádná mašina Některé vlastnosti 1190 jsou vážně neuvěřitelné a podle mě u tohoto stroje platí 2x, že to chce nejdříve zkusit a pak hodnotit
Je mnoho stojů co umí všechno, ale málo těch co umí všechno skvěle