Simson S 51 Enduro (1983)

Vlastník Trejtnaros
Vloženo 22.2.2021
Aktualizováno 24.2.2021

Můj simson není ničím moc zajimavý, je to prostě simson ale pro mě to je něčím úžasným a, nedokazal bych ho prodat.?

První dojmy - Motorka když jsem na něm poprve vyjel tak jsem nemohl uvěřit tomu že to ne fakt jenom simsom.?Jelo to jako ,,střela’’? ale to bylo tím že jsem předtim na moc motorkách 125ccm nejezdil. Po delší době už mi došlo že na to jak jsem vysoký a k tomu kolik vážím se ke mně nehodí.?

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodna pro začinající jezdce menšího vzrůstu. Já mám 186cm a vypadám na tom jako vosa na bonbónu.?

Doplňky na motorce -

Vybral jsem si simsona kvuli tomu abych se pořadně naučil na něčem na silnici a ne hned vlítnout na 11kw? a někdo to položit.

Za tech par kilometrů což je 7tis. Km za loňskou sezonu jsem si na něho dokazal udělat obrazek což je jako o brzdách brzdy nic moc nebrzdí když jede rychleji někde z kopce a chcete rychleji zabrzdit nemate šancu.
Na motoru jsem za celou dobu nic nedělal jen svíčky a olej na konci sezony.
Podvozek je buď moc měkky a nebo moc tvrdý ale na to si zvyknete jenom vidlice je až moc měkka.

Když jsem na něm všude možně jezdil zjitil jsem že se nejlepe citi na prašných cestách měl jsem možnost se jet projet za kamaradem do Šumperka což mám tam a zpět 130km tak simson cestu tam si to daval jak nic ale potom cestu zpět asi 20km před domovem začal jako by kašlat.?

Kozička750
Kozička750 napsal 26.02.21 v 17:48 10b.

Vypadá, že je v pěkném stavu. Na naučení je to skvělej stroj ! Sakra, taky vzpomínám, jak jsem na něm před 35 lety lítal ... Táta ho sehnal přes známýho v mototechně (tuším že za 5.400,- Kč). Bylo to dost peněz - rozprodal jsem doma co jsem mohl a fotřík něco přidal. Byla to nádhera. Tenkrát v 15-ti to pro nás byla velká mašina - v porovnání s mustošema a pinckama. Doteď si vybavuju, jak ten Símáček voněl ...

Doctoropulos
Doctoropulos napsal 25.02.21 v 19:28 10b.

Nostalgie a jak pěkně vozil slečny do stohu..

jantov
jantov napsal 24.02.21 v 20:00 10b.

Pokud by jsi ho chtěl prodat, tal mi zavolej nebo napiš na tel 776181450. Tohoto zháním.

Trejtnaros
Trejtnaros napsal 24.02.21 v 12:58

Tdicko- muj telefon si to bral po svém ten text ty otazníky mají být smajlíky ale děkuji za pochvalu motorky

Tdicko
Tdicko napsal 24.02.21 v 10:48

Velmi som tvojmu textu neporozumel, ale motorka je super a urcite ju nepredavaj!