Kawasaki Ninja H2 SX (2018)

Vlastník Roman_x
Vloženo 22.2.2021
Aktualizováno 7.12.2021

Třetí kawa a asi olymp. Teda pro mě určitě. Co víc chtít, možná , že už něco takového nikdo nevyrobí. Musel jsem jí mít v garáži. Půl roku mi to hlodalo v hlavě než padlo definitivní rozhodnutí poslat SX do světa a koupit letadlo. Těžko někomu vysvětlovat

První dojmy - Motorku jsem koupil uprostřed tuhé zimy a co Vám budu povídat, byla to chyba. Musím kolem ní chodit už měsíc v garáži a čekat na ten správný den, ale kdo si počká, ten se dočká. Je to pastva pro oči. Dokážu se na ní jen tak dívat hodiny. Kufry k ní mám takže k dokonalosti už chybí jen Akrap.

Motorku bych doporučil pro - Pro člověka co už to má v hlavě v pořádku, má něco najeto a chce stroj co jen tak na cestě nepotká.

Doplňky na motorce - Kufry , padáky, čekám až dojde kryt chlaďiče a Akrapa to asi taky chce.

Když jsem s motorkama začínal tak mě ani ve snu nenapadlo že si před třicítkou koupim něco takového. Ta mašina je opravdu do posledního detailu nekompromisní klenot. Když jsem přecházel ze Z900 na Z1000sx, dlouho jsem si zvykal na úzké řidítka a celkově jinou ergonomii, tady je to více méně podobné, ale zase si budu zvykat na ten výkon a akceleraci.
Jsem zvědavý co tomu řekne baťůžek, jestli si ji nebudu muset přikurtovat na záda, aby mi neodlítla. Snad to zvládne. Více napíšu po prvním svezení

kain80
kain80 napsal 11.07.21 v 09:03 10b.

Petr5potštejn
Petr5potštejn napsal 04.03.21 v 18:35 10b.

Zdravím.Moc pěkný. Já bych se toho asi trochu bál.

marin35
marin35 napsal 01.03.21 v 08:03 10b.

Ta barva je fakt TOP

tomcruise77
tomcruise77 napsal 01.03.21 v 06:49 10b.

Widowmaker

PYTEL1
PYTEL1 napsal 24.02.21 v 09:33 10b.