Kawasaki Versys 650 (2010)

Vlastník JohnyMany
Vloženo 21.2.2021
Aktualizováno 27.3.2021

černá krasavice, už sice není nejmladší, ale pořád krásná

Suzuki DL 650 V-Strom: Nejsem největší a když jsem měl možnost sednout na Versys a hned na Stroma tak mi okamžitě naskočilo že Versys je to co chci, navíc je Versys podle mě i hezčí

První dojmy - zatím jsem nic moc nenajel, počasí je proti

Motorku bych doporučil pro - Asi pro začínající jezdce a pro ty s menší postavou

Doplňky na motorce - už bylo - Blastry, vyhřívané hefty, zadní plotna + kufr, padací protektory, rolny na stojan, alarm, LED světla, laděný výfuk MIVV
nově - přídavná LED světla, zásuvka USB + voltmetr, zadní blatník

Při rozhodování jsem dával hodně na zkušenosti kamarádů co mají něco najeto. Je to moje první motorka a potřebuju se vyjezdit než budu koukat po něčem silnějším a se svou výškou jsem potřeboval něco z čeho dosáhnu na zem. Při rozhodování mezi Versysem a V-stromem jsem dal na svůj pocit jak se cítím za řidítkama, i posez mi přišel pohodlnější na Versysu. Nemůžu ani pominout fakt, že se Versys prodává ve stejné ceně cca o 2 až 3 roky novější než V-Strom. Vzhledem k počasí zatím jen leštím

JardaBar
JardaBar napsal 02.03.21 v 15:02 10b.

vopák
vopák napsal 21.02.21 v 18:03 10b.

Parádní mašinka Souhlas se Simierem:versys mk2 je nejhezčí

Simier
Simier napsal 21.02.21 v 15:55 10b.

Podle mě nejhezčí generace Versyse
Pro mnohé asi trochu kacířský názor, ale mě se prostě vždycky líbil Tuhle motorku si člověk s jinou nesplete!
Tak ať ti věrně a dlouho slouží. Docela závidím