Mp Korado Maximus 125 (2019)

Vlastník Mimikal
Vloženo 17.2.2021
Aktualizováno 17.2.2021

velký a pohodový skůtr za rozumnou cenu

První dojmy - Můj první skůtr, hodně pohodové svezení, na cesty do práce i výlety po okolí s manželkou - paráda

Je to můj první skůtr, naposledy jsem vlastnil v cca 16 letech Simson 50 Enduro, takže ošahání si a zvykání na větší "motorku". Skůtr koupen v dubnu 2020, najeto přes 2000km. Jízdní vlastnosti dobré, se svými 100kg když najedu na nějaký větší hrbol nebo do díry, tak ucítím doraz zadních tlumičů. Při výletech s manželkou je samozřejmě v kopcích poznat výkon. Po rovině ale jede hezky svižně a pohodlně.
Jediné, co mi trochu kazí dojem, je četnost a cena garančních prohlídek (každých 1000km a cena cca 2.000kč)

za mě můžu říci jediné - spokojenost.

Cula2
Cula2 napsal 10.04.22 v 10:57

ZdenalSv
ZdenalSv napsal 22.07.21 v 11:47 6b.

Nazdárek taky mám Maximuse, to klepnutí není doraz na tlumičích ale bouchá výfuk o rám, vyřešili mi to úpravou rámu a trošku jsem přituhnul tlumiče klíčem a teď v pohodě.

Cula2
Cula2 napsal 15.05.21 v 09:03 10b.

Modrá je dobrá

frantic2
frantic2 napsal 04.05.21 v 16:54 10b.

Pohoda stroj

Mimikal
Mimikal napsal 24.02.21 v 21:39

Ahoj,
díky a Tobě rovněž přeji spoustu spokojených kilometru. Samozřejmě mě ta frekvence servisu štve a vím, ze je to blbost, bohužel je to tak napsáno v servisní knížce a v podmínkách záruční doby
Kdyby byl skutr po záruční době, tak bych to neřešil, teď to asi budu muset chvíli vydržet... pro info přidávám foto ze servisky.